Skladník/Vodič

QUICK TRANS s.r.o.

Miesto práce
Komárňanská cesta 11, Nové Zámky-Dolná kapsa
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,5 Eur/hod (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom? Pridaj sa do nášho tímu . Hľadáme pracovníkov na dlhodobý pracovný pomer
Čo budeš robiť?:
- manipulačné práce v sklade
- zvážať tovar z okolitých miest
- práca s motorovým vysokozdvižným vozíkom

- zázemie stabilizovanej, úspešnej spoločnosti
- kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
- výhodné platové podmienky- výplata podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne
- stravné lístky
- práca na pracovný pomer

Životopisy žiadame poslať na uvedenú mailovú adresu.Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov,ktorí spĺňajú požiadavky pre daný výkon práce.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.12.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Technické myslenie, pracovné nasadenie, zodpovednosť, časová flexibilita. Bezúhonnosť. Skúsenosť s vozidlami Mercedes Sprinter a Iveco Daily vítaná.

QUICK TRANS s.r.o.je logistická spoločnosť, ktorá si počas pôsobenia na domácom a medzinárodnom dopravnom trhu vybudovala stabilnú sieť partnerských firiem, špedícií, dopravných spoločností a svoju činnosť neustále rozširuje.
Disponuje vlastným vozovým parkom,ktorý neustále rozširujeme.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sídl. Lúky 1116/28
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Kokavcová
Tel.: +421948808525
E-mail: poslať životopis
ID: 3553623   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,5 Eur/hod (netto)