Obchodno-technický poradca - severozápadné Slovensko

Sievert SK s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiaczákladná mzda + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov v rámci prideleného regiónu - severozápadné Slovensko
- starostlivosť o zákazníkov, prijímanie objednávok - predajne stavebnín a stavebné firmy
- prezentovanie a propagovanie tovaru
- poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom, riešenie reklamácií
- zodpovedanie za plnenie osobného plánu predaja
- reportovanie obchodných výsledkov priamemu nadriadenému

- vzdelávanie pomocou interných a externých školení.
- firemný automobil aj pre súkromné využitie
- zľavu na firemné výrobky
- telefón aj pre súkromné využitie
- notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- obchodné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť a analytické uvažovanie
- skúsenosti z oblasti stavebníctva a stavebného trhu
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- komunikačné zručnosti
- flexibilita
- zodpovednosť

Medzinárodná výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou suchých maltových zmesí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2295357  Dátum zverejnenia: 1.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac