Logo Quick Lemonade s. r. o.

Vodič

Quick Lemonade s. r. o.

Miesto práce
Rybany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
29.04.2024
1 000 - 1 500 EUR/mesiactringelty z rozvozu ostávajú vodičovi v plnej výške

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do firmy hľadáme šoféra na rozvoz mrazeného tovaru po gastro prevádzkach. Rozváža sa celé Slovensko. Rozvoz prebieha na pravidelných týždenných linkách.

Začiatok rozvozu: Rybany

Prevzatie faktúr a rozvozného listu, naloženie tovaru zo skladu, rozvoz tovaru po prevádzkach, návrat vozidlá na firmu, odovzdanie tržby, vyloženie prázdnych bední, vyčistenie a starostlivosť o auto (doplnenie prospektov, vyčistenie čelného sklá, doplnenie vody do ostrekovačov popr. umytie vozidlá).

​Pracovná doba: 06:30 - 16:30

(čas je orientačný, niekedy sa rozváža 8 hodín, niekedy 10 či 12 hodín)

Momentálne hľadáme výpomoc na letnú sezónu Máj - September s možnosťou ďalšej spolupráce.

Preplatené nadčasy, ak pracovná doba presiahne 10 hodín.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Zdravotný preukaz (vybavíte za 1 deň u obvodného lekára za 20€)

Vodičský preukaz sk.B

Dobré vodičské skúsenosti

Zodpovednosť za auto, tovar a hotovosť

Milá komunikácia so zákazníkmi

Spoľahlivosť, čestnosť a ochota

Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá priniesla na trh inovatívny produkt pre GASTRO sektor. Máme vlastný produkt, ktorý nemá priamu konkurenciu na trhu, a preto je zákazníkmi žiadaný. Máme klientov po celom Slovensku a snažíme sa každým dňom rásť. Náš produkt je určený pre takmer všetky gastro prevádzky: reštaurácie, kaviarne, cukrárne, bary, pohostinstvá, gastro stánky na kúpaliskách či jarmokoch, zmrzlinárne a pod.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Filip Sťahulák
E-mail: poslať životopis
ID: 4807573  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac