Life’s too short - love where you work!

If you’re looking for remote work flexibility, career development and a positive work culture, we’re waiting for you. Find your career at Quest now.

Senior .NET Developer

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
upon agreement
3 000 EUR/mesiacMzda na tejto pozícii začína na 3000 EUR/brutto. Vaša finálna ponuka však môže byť vyššia v závislosti od Vašich predchádzajúcich skúseností a bude zahŕňat balíček benefitov a ročný bonus 8% Vašej ročnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozíciu .NET Software Developer.
Budete súčasťou tímu, ktorý je zodpovedný za dizajn a implementáciu nových "features" na našich produktoch. Ak chcete pracovať s novými technológiami na vývoj softvéru, Quest je to správne miesto.

  • Práca v tíme, ktorý dizajnuje a implementuje nové "features" na základe špecifikácií od vlastníka produktu
  • Efektívna spolupráca s ďalšími členmi tímu na tvorení riešení pre zákazníka
  • Spolupráca s inými oddeleniami v rámci Quest pri vytváraní a vylepšovaní produktov

Pozícia je otvorená ako "remote", kancelárie máme v Bratislave, v Žiline a v Námestove a je možné pracovať aj odtiaľ.

  • flexibilný pracovný čas, home office, práca remote
  • preplatené jazykové kurzy (angličtina, nemčina)
  • Referral bonus
  • Sick Pay
  • stravné lístky plne hradené spoločnosťou / 5 EUR /
  • príspevok na 3.pilier dôchodkového sporenia - 3% mesačnej mzdy
  • preplatenie 300 EUR ako podpora športových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft .NET Framework - Expert

Počet rokov praxe

5

Požadované zručnosti
  • 5+ rokov skúseností s vývojom s .NET Framework (C#, OOP, .NET Design Fundamentals)
  • Skúsenosti s kódovaním s technikami ako unit testing, mocking, automation, integration testing, code coverage
  • schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu v angličtine
  • schopnosť samostatne pracovať a spolupracovať s kolegami a ďalšími kolegami cez video

Skúsenosti, ktoré sú výhodou
  • Skúsenosti s O365, CSOM, alebo Microsoft Graph API
  • Asynchronické programovanie
  • SOLID

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alex Joy
E-mail: poslať životopis