Life’s too short - love where you work!

If you’re looking for remote work flexibility, career development and a positive work culture, we’re waiting for you. Find your career at Quest now.

Technická podpora - Sharepoint

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 450 - 1 900 EUR/mesiacNa tejto pozícii mzda začína na úrovni 1450 EUR btt/ mesiac. Konečná ponuka môže byť vyššia na základe predchádzajúcich skúseností a zručností. Ponuka bude zahŕňať aj ročný bonus - 5% ročnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen tímu technickej podpory budeš vo vlastnom testovacom prostredí pracovať na odstraňovaní bugov pri problémoch so Sharepointom.
V rámci tejto pozície budeš komunikovať nielen s produktovými manažérmi alebo vývojármi, ale aj priamo so zákazníkmi.
Tvojou úlohou bude zaistiť kavlitu a stabilitu produktu a pracovať na vyriešení komplexných problémov.

Pracovné činnosti
  • udržiavanie databázy zákazníckych problémov až do momentu ich vyriešenia
  • dokumentácia detailov jednotlivých prípadov v interom systéme
  • aktivita v oblasti vytváraní a zdieľaní dokumentácie v internom systéme
  • riešenie zákazníckych problémov pomocou vytvorenia testovacieho prostredia
  • diagnostika potenciálne komplexných problémov
  • efektívna komunikácia a predstavenie riešenia zákazníkovi
  • každodenná komunikácia v angličtine

Na tejto pozícii je možný home-office.

  • jazykové kurzy preplácané spoločnosťou (AJ, NJ)
  • Referral bonus program
  • plne hradené stravné lístky / 5 EUR / , ovocie, káva v office
  • príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (3% mesačnej mzdy)
  • príspevok na aktivity pre Vaše zdravie v hodnote 300 EUR ročne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Základy

Počet rokov praxe

2

  • predchádzajúca skúsenosť s Microsoft O365 administráciou (ideálne Sharepoint)
  • schopnosť diagnostikovať problémy
  • anglický jazyk
  • predchádzajúca skúsenosť na pozícii komunikácie so zákazníkmi

Skúsenosti, ktoré sú vítané, nie vyžadované a pomôžeme Vám ich získať

  • skúsenosti s vytváraním skriptov v PowerShell
  • skúsenosti s Active Directory Management
  • porozumenie IIS and IIS logging
  • databázové skúsenosti (MSSQL, Oracle)

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alex Joy
E-mail: poslať životopis