Life’s too short - love where you work!

If you’re looking for remote work flexibility, career development and a positive work culture, we’re waiting for you. Find your career at Quest now.

UI Developer

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako UI Developer budete asistovať pri vývoji našich webových produktov. Primárne budete pracovať na vývoji a implementácii UI komponent s využitím React.js.

Vaša zodpovednosť bude zabezpečiť, aby tieto komponenty a aplikácie boli robustné a jednoduché na údržbu. Budete spolupracovať so zvyškom tímu pracujúcom na rôznych vrstvách infraštruktúry. Preto hľadáme kandidáta, ktorý pri riešení problémov preferuje prácu v tíme, má rád sofistikovaný dizajn a chce byť súčasťou vývoja kvalitných produktov.

Zodpovednosti

  • Vývoj nových user-facing funkcií pomocou React.js / Typescript
  • Budovanie znovupoužiteľných komponentov a front-end knižníc
  • Písanie kvalitného kódu na základe dizajnov a náčrtov
  • Optimalizácia komponentov pre efektívny výkon na rôznych zariadeniach a prehliadačoch
  • Spolupráca s back-end tímami pre zabezpečenie kompatibility API s Front-end aplikáciou

Je možné pracovať v kancelárii v Bratislave alebo Žiline, momentálne a aj do budúcna home-office.
Mzda nastavená v závislosti od skúseností kandidáta.

  • jazykové kurzy ( AJ,NJ) plne preplácané spoločnosťou
  • Referal Bonus Program
  • stravné lístky / 5 EUR /
  • v prípade práce v office ping-pongový stôl
  • 3% mesačnej mzdy - 3.pilier
  • príspevok 300 EUR ročne na športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Požiadavky
  • Praktické skúsenosti s React.js a základnými princípmi
  • JavaScript, HTML and CSS
  • Vítané sú praktické skúsenosti s Angular (minimálne záujem sa naučiť)
  • Minimálne teoretická znalosť RESTful API
  • Ideálne praktická skúsenosť s back-end službami
  • Proktívny prístup k riešeniu problémov, zvedavosť a inovatívnosť
  • Predchadzajúca skúsenosť alebo ochota pracovať v Scrum tíme pri riešení problémov počas vývoja kvalitných SW produktov
  • Schopnosť pochopiť business požiadavky a vedieť ich transformovať do technických riešení

Výhodou sú:
  • Znalosť moderných autorizačných mechanizmov (JSON Web Tokens, OIDC)
  • Znalosť buildovacích nástrojov pre FE aplikácie a CI/CD nástrojov
  • MVC/.Net/SQL Server/Full Stack development – výhodou
  • Schopnosť pracovať v náročných situáciach a schopnosť prispôsobiť sa meniacemu sa prostrediu, ochot apracovať v medzinárodnom time
  • Skúsenosti s automatizovaným testovaním (Selenium, Cypress, Jest)

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alex Joy
E-mail: poslať životopis