Life’s too short - love where you work!

If you’re looking for remote work flexibility, career development and a positive work culture, we’re waiting for you. Find your career at Quest now.

IT SharePoint Konzultant - Remote

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacMzda na tejto pozícii začína na 2500 Eur/btt. plus 20% variabilna ciastka Vaša finálna ponuka však môze byť vyššia vzhľadom na Vaše predchádzajúce skúsenosti a nadobudnuté zručnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme konzultanta so zameraním na produktový rad Quest SharePoint Management a Migrácia, ktorý zákazníkom poradí v oblasti stratégie a plánovania.
www.quest.com/products/#byplatformsharepoint

  • Správa a technické zabezpečenie návrhu a implementácie našich produktov.
  • Pomoc pri riešení problémov zákazníka spojené s užívaním produktu.
  • Školenie zákazníkov/partnerov v používaní systémov.
  • Príprava zákazníckych workshopov
  • Zodpovednosť za kvalitu technických výstupov.
  • Technická dokumentácia implementácie a konfigurácie.
  • Asistencia pri návrhu obchodných a konzultačných služieb.
  • Identifikácia obchodných príležitosti.

Pracovať sa dá buď zo žilinskej kancelárie , ale aj z kancelárie v Bratislave a samozrejme z domu.

  • Prispevok na Homeoffice 80€
  • Jazykové kurzy(AJ, NJ) preplácané spoločnosťou
  • 25 dni dovolenky
  • Stravné lístky plne preplácané (6 EUR)
  • Sick Pay - preplatenie 100% PN
  • Príspevok do 3.piliera dôchodkového sporenia - 3% mesačnej mzdy
  • Príspevok 300 EUR/ročne sa podporu vašich športových alebo oddychových aktivít

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Prax na obdobnej technickej pozícii aspoň 2 roky
  • Pokročilé znalosti SharePoint platformy
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti
  • Anglicky jazyk na komunikačnej úrovni

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alex Joy
E-mail: poslať životopis