Life’s too short - love where you work!

If you’re looking for remote work flexibility, career development and a positive work culture, we’re waiting for you. Find your career at Quest now.

Senior Technical Support

Miesto práce
Práca z domu
1 500 EUR/mesiacMzda na tejto pozícii začína na 1500 EUR brutto. Finálna ponuka však môže byť vyššia, v závislosti od Vašich predchádzjaúcich skúseností a nadobudnutých zručností. Súčasťou býva aj ročný bonus vo výške od 5% Vašej ročnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného a technicky zdatného kandidáta alebo kandidátku na pozíciu technickej podpory.
Budete súčasťou tímu, ktorý podporuje zákazníkov vlastniacich náš produkt Identity Manager.
Pozícia je vhodná pre človeka, ktorého baví riešenie komplexnýh technických problémov (Windows platforma).

  • Riešenie požiadaviek, problémov a eskalácií v súvislosti s produktom Identity Manager
  • Diagnostika komplexných problémov, efektívna komunikácia navrhovaných riešení zákazníkom
  • Spolupráca na aktivitách venovaných možným zlepšeniam produktu a znižovaniu technických problémov
  • Poskytovať servis interným aj externým zákazníkom na vysokej úrovni
  • To všetko samozrejme so zaučením na pozíciu a podporou od zvyšku tímu

  • jazykové kurzy ( AJ, NJ) preplácané spoločnosťou
  • Referral bonus program
  • plne preplácané stravné lístky / 5 EUR
  • Sick Pay
  • Príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (3% mesačnej mzdy)
  • Finančná podpora na Vaše športové a "well-being" aktivity (300 EUR/rok)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Mierne pokročilý

NUTNÉ ZNALOSTI (sú naozaj nutné)
  • predchádzajúce skúsenosti a zručnosti v oblasti riešenia technických problémov (ideálne na pozícii System Admin)
  • základná skúsenosť s objektovo-orientovaným programovaním (schopnosť čítať a rozumieť kódu)
  • Znalosť a predchádzajúca skúsenosť s MS SQL (ideálne skriptovanie)
  • Anglický jazyk na plynulej úrovni kvôli komunikácii v rámci spoločnosti a so zákazníkmi/partnermi

VÍTANÉ (nasledujúce požiadavky sú naozaj výhodou a neváhajte sa prihlásiť, ak skúsenosti uvedené nižšie nemáte)
  • znalosť "debugging" nástrojov a techník (WebEx, GoToMeeting)
  • pracovná znalosť LDAP, Kerberos
  • skúsenosti s Internet Information Services (Windows)
  • Znalosť VBScript, PowerShell, C#, .NET
  • ďalšie jazykové zručnosti - napr. nemecký jazyk

Quest je ocenený poskytovateľ softvéru pre správu IT, ktorý ponúka široký výber riešení, ktoré riešia niektoré z najbežnejších a najnáročnejších IT problémov. Od roku 1987 redukujeme čas a peniaze, ktoré investujú naši zákazníci do IT administrácie, takže môžu investovať viac do inovácií podnikov. S viac ako 100 000 zákazníkmi v 100 krajinách kladieme dôraz na inovácie, silnú komunitu so zákazníkmi a partnermi a nepretržitú podporu počas cesty našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alex Joy
E-mail: poslať životopis