Otvárame ďaľšiu kanceláriu v Námestove - Práca v centre Námestova

Quercus CM, s. r. o.

Miesto práce
Hviezdoslavová 50, Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín
Termín nástupu
11.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Fixný plat (dohoda) + Bonusy + Provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa obchodného tímu hľadáme ambiciózneho
- Account Managera/Managera -
Hlavnou náplňou práce bude:

• budovanie dobrých vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• zisťovanie potrieb potenciálnych a súčasných zákazníkov
• poskytovanie informácií o produktoch a činnosti spoločnosti

• v našom kolektíve sa budeš cítiť výborne, nepracuješ v anonymnom prostredí - máme jeden cieľ - spolu na jednej lodi,
• perfektná priateľská - motivačná atmosféra, ale aj na našich legendárnych teambuilding akciách, dovolenkách, víkendových pobytoch a piatkových posedeniach,
• žijeme work/life balance, preto často podnikáme v práci, po práci a cez víkendy spoločné akcie.
• finančné ohodnotenie, ktoré ti pomôže viac ako prežívať život - splniť si svoje ciele,
• nebudeš stagnovať, budeš sa vzdelávať prirodzenou cestou a tým postupovať na vyššie kariérne priečky,
• príjemné pracovné prostredie - kancelária v centre Námestova,
• práca na hlavný pracovný pomer,
• fixný plat, bonusy + provízie,
• máš možnosť vypracovať sa na Teamleadera/Managera,
• automobil/mobil na súkromné účely.

Pošlite svoje CV, do 7 pracovných dní odpovieme každému uchádzačovi. Vybraných uchádzačov pozveme na 1. kolo pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

U nás ide kariéra aj bez titulu.
Máme trpezlivosť a snahu ti veci vysvetliť, ukázať a predviesť tak, aby si všetko pochopil. Budeš mať managerov, ktorí milujú svoju prácu a nadšenie budú prenášať aj na teba.

Ponúkame príležitosť s očakávaním, že sa vypracujete na plnohodnotného partnera, človeka ktorý má ctiažiadosť, ambíciu a schopnosti nezostať len radovým zamestnancom. My u nás nepríjmame riaditeľov a managerov, robíme z nich ľudí ako ste VY, ktorí v práci osvedčili vytrvalosť, schopnosti a ambíciu.

Spoločnosť Quercus CM, s.r.o. je zmluvným call centrom viacerych zahraničných spoločností. Pre svojich partnerov zabezpečujeme propagačné, marketingové a front office služby a vyhľadávame potenciálnych klientov na Slovensku a v zahraničí. Naši spolupracovníci sú školení profesionáli v komunikácii a propagácii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Quercus Capital Management, s.r.o.
Seberíniho 1
82103 Bratislava

Kontakt

ID: 3148948   Dátum zverejnenia: 5.12.2017