Obchodník/Account Manager (510€ - 3000€)

Quercus Capital Management, s. r. o.

Miesto práce
Budovateľská 34/J, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
fixný plat + provízie a bonusy (510 € - 3000 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď meniť myslenie ľudí na Slovensku!

Chceš naštartovať svoju kariéru v biznise?
Chceš komunikovať a obchodovať s podnikateľskou elitou na Slovensku?

Čo bude tvojou prácou?
• aktívne získavanie nových klientov prostredníctvom telefonickej a mailovej komunikácie
• zisťovanie a analýza potrieb potenciálnych zákazníkov
• poskytovanie informácií o produktoch a činnosti spoločnosti
• byť inšpiráciou pre klientov
• spolupráca s lídrami v oblasti obchodu

- Motivujúce finančné ohodnotenie vo forme bonusov k základnej mzde
- Výkonnostné súťaže o hodnotné ceny
- Možnosť vypracovať sa na Teamleadera a viesť svoj vlastný tím ľudí
- Odborné a pravidelné školenie
- Teambuildingové akcie

Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov. Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom.

Ak vieš, že táto ponuka je pre Teba, pošli CV.

Ďakujeme vopred za záujem. Ak zaujmeš, budeme Ťa do 7-ich pracovných dní kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikácia je tvoja silná stránka
- dobrá organizácia práce
- pozitívny prístup k životu
- vítané sú tvoje skúsenosti s obchodovaním
- chceš neustále napredovať a máš vysoké ambície

Spoločnosť Quercus Capital Management, s.r.o. je zmluvným call centrom viacerych zahraničných spoločností. Pre svojich partnerov zabezpečujeme propagačné, marketingové a front office služby a vyhľadávame potenciálnych klientov na Slovensku a v zahraničí. Naši spolupracovníci sú školení profesionáli v komunikácii a propagácii.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Quercus Capital Management, s.r.o.
Seberíniho 1
82103 Bratislava
ID: 3119404   Dátum zverejnenia: 7.9.2017