Disponent kamiónovej prepravy pre medzinárodnú logistickú spoločnosť Quehenberger

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
VGP Park Bratislava - Sales Office, Bernolákovo
Termín nástupu
nástup možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovzniknutého projektu logistického centra Quehenberger hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu na pozíciu Transport Špecialistu - disponenta, ktorý rád navrhuje riešenia na každodenné situácie vznikajúce pri doprave, má zmysel pre plánovanie, organizáciu a optimalizáciu kamiónovej prepravy.

Tvoje základné pracovné činnosti na pozícii Transport Špecialitu - špeditéra budú:
- organizácia medzinárodnej dopravy (pre AT, HU, SK, CZ, ADRIA);
- zameranie na systémové prepravy pre jedného klienta FTL/LTL;
- práca v systémoch TMS Lbase, SAP klienta, TimoCom , Raal;
- komunikácia s dopravcami;
- spracovanie prípadov od zadania objednávky po dodanie tovaru podľa dodacej podmienky;
- navrhovanie najlepších riešení pri plánovaní dopravy a optimalizácii;
- evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv;
- komunikácia v anglickom jazyku;
- na oddelení transportu pracujeme po-pia v striedaní na ranú a poobednú zmenu s flexibilným pracovným časom

U náš Ti vieme ponúknuť:
- prácu v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou;
- potrebné školenia pre Tvoju prácu a zdokonaľovanie;
- priestor pre Tvoj názor a diskusiu;
- čerstvé ovocie a kávu na doplnenie energie na pracovisku;
- možnosť práce z domu;
- teambuildingy a športové aktivity;
- stravovacia karta nad rámec zákona;
- príspevok do 3. piliera;

Informácie o výberovom konaní

Tvoj profesný životopis nám zašli na email:
[email protected]

Spätnú väzbu dostaneš do 14tich dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Timocom - Mierne pokročilý
RAALTRANS - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Od Teba očakávame, že:
- máš skúsenosť na obdobnej pozícii aspoň 1rok;
- vieš sa rýchlo a samostatne rozhodovať a prinášať riešenia na logistické otázky;
- zvládaš stresové situácie;
- vieš komunikovať v anglickom, alebo nemeckom jazyku (maďarský jazyk je výhodou);
- máš znalosť pomerov na dopravných trhoch AT, HU, SK, CZ, ADRIA (výhodou);
- poznáš TMS Lbase, SAP WMS, TimoCom , Raal (výhodou);

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4543266  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac