Reagujte bez životopisu

Pracovník skladu / Retrakár na 2. zmeny PO-PIA

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiac1000 € základná mzda + 300 € variabilná zložka mzdy. Po 3 mesačnej skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy na 1050 € + 300 € variabilná zložka. Nástupný bonus 500 € po odpracovaní 3 mesiacov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodnej logistickej spoločnosti Quehenberger hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosť a oprávnenie na prácu na vysokozdvižnom vozíku (W1) a nebojí sa fyzickej práce. Ponúkame Ti prácu v sklade s pneumatikami na projekte "PIRELLI" od pondelka do piatka na 2 ZMENY, pretože počas víkendov naši zamestnanci nepracujú a majú tak priestor tráviť čas s rodinou, priateľmi, alebo venovať sa svojim koníčkom.

Čo bude Tvojou náplňou práce:
- práca na vysokozdvižnom vozíku (W1 - retrak);
- príjem a výdaj tovaru v našom sklade;
- vychystávanie pneumatík;
- pickovanie pneumatík a práca so skenerom;
- priebežná a mesačná inventarizácia;
- pracujeme od pondelka do piatku na 2 zmeny (7-16, 10-19);

TIP: pozri si naše video priamo z logistického centra:

Od nás môžeš očakávať:
- atraktívnu mzdu a možnosť ovplyvniť si výplatu podľa tvojho osobného výkonu a šikovnosti až do 300€ mesačne;
- nástupný bonus po skúšobnej dobe vo výške 500 €;
- bonus „Odporuč svojho známeho“ vo výške 500 €;
- zdokonalenie manipulačných zručností na retraku alebo zabezpečenie oprávnenia na VZV W1 na náklady zamestnávateľa;
- stravné nad rámec zákona v hodnote 6 €/deň;
- ovocie a káva na pracovisku;
- šéfa, ktorý ti bude vždy oporou - ako profesijnou, tak ľudskou;
- možnosť profesijného rastu;
- firemné akcie (futbal, deň rodiny, vianočný večierok...)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať pre spoločnosť Quehenberger Logistics a.s. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov a ostatné žiadosti spolu so životopismi budú zlikvidované v súlade s platnou legislatívou. Ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

VZV

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od Teba očakávame:
- skúsenosť s prácou v sklade;
- že máš oprávnenie na VZV W1 (ak nie, sme ochotný Ťa preškoliť);
- manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť;
- spoľahlivosť a precíznosť;
- zodpovedný prístup k práci;

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4360693  Dátum zverejnenia: 13.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac