Warehouse Manager

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
01.07.2021
3 500 - 4 000 EUR/mesiacna základe kvalifikácie a predošlých skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie Regionálneho distribučného centra logistiky pneumatík pre 14 krajín
Znalosť v oblasti logisticky pneumatík výhodou
projektový manažment
optimalizácia skladových procesov
zabezpečenie optimálneho toku tovaru (IN/OUT)
kontrola stavu zásob, inventúra
vytvorenie harmonogramu nasadenia a použitia manipulačnej techniky
práca v skladovom systéme
motivácia a profesionálne riadenie pracovníkov (cca 100 ľudí)
tvorba personálneho plánu, kontrola nákladov a podávanie správ
zodpovednosť za produktivitu zamestnancov
pohovory
kontrola faktúr a dodacích listov
tvorba cenových ponúk pre jednotlivé procesy pre zákazníka
tender personálnych agentúr, dodávateľov materiálov a techniky
komunikácia so zákazníkmi, dopravnými partnermi a dodávateľmi
rozpočtové plánovanie a zodpovednosť za finančný výsledok projektu
riešenie problémov v spolupráci s ostatnými manažérmi jednotlivých oddelení
riešenie sťažností zákazníka
tvorba mesačných reportov

služobný automobil, notebook
práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
ovocie na pracovisku
firemné akcie
stravné lístky v hodnote 4,20€
školenia potrebné na vykonávanie práce
finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Min. 5 ročné skúsenosti s projektovým riadením v oblasti logistiky
Osobnostné predpoklady : organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4041694  Dátum zverejnenia: 4.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac