Shift Leader - vedúci zmeny

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Quehenberger Logsitics SVK a.s., Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rastúcej logistickej spoločnosti Quehenberger logistics SVK, ktorá prepravuje a skladuje známe svetové značky hľadáme nového kolegu na pozíciu Shift leader - vedúci zmeny, ktorí bude motivovať a riadiť jednu zmenu kolegov v sklade.

Medzi Tvoje pracovné činnosti bude patriť:
- plánovanie, vedenie a motivácia pracovníkov skladu a administratívy;
- zaškoľovanie pracovníkov;
- dodržiavanie BOZP, spracovanie dochádzok, reporting;
- zabezpečenie optimálneho toku tovaru (IN/OUT);
- inventarizácia, práca v skladovom systéme, MS Excel;
- optimalizácia a aktívne hľadanie riešení pri zlepšovaní procesov;
- komunikácia so zákazníkmi a dopravnými partnermi a dodávateľmi;
- práca na VZV, retrak výhodou (W1);

U náš Ti vieme ponúknuť:
- 500€ bonus po skúšobnej dobe;
- 500€ bonus za odporúčanie kandidáta;
- čerstvé ovocie a kávu na doplnenie energie na pracovisku;
- teambuildingy a športové aktivity;
- stravovacia karta s príspevkom nad rámec zákona 6€/deň;
- príspevok do 3. piliera;
- zamestnanecká zľava na nákup pneumatík;
- prezutie pneumatík zdarma;
- dvojzmenná pracovná doba PO-PIA;
- potrebné školenia pre Tvoju prácu a zdokonaľovanie;
- priestor pre Tvoj názor a diskusiu;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skladovanie, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Od Teba očakávame, že:
- ovládaš skladové hospodárstvo;
- si znalá/ý logistických procesov a riadenia prevádzky;
- máš skúsenosti s vedením väčšieho tímu ľudí;
- máš organizačné schopnosti;
- si systematická/ý a dôsledná/ý;

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3803518  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac