Manažér skladu a logistiky

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 2 000 € v závislosti od skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovednosť za skladové logistické procesy
* zabezpečenie optimálneho toku tovaru (IN/OUT)
* motivácia a odborné vedenie podriadených pracovníkov skladu
* tvorba personálneho plánu
* vytváranie plánu nákladov, kontrola nákladov a reporting
* optimalizácia procesov v sklade
* tvorba harmonogramu nasadzovania a využívania dopravných a manipulačných prostriedkov
* vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, spolupráca pri inventarizácii
* riadenie zásob
* ročná inventúra
* vybavovanie reklamácií
* kontrola kvality tovaru
* komunikácia so zákazníkmi a dopravnými partnermi a dodávateľmi
* použitie nasledujúceho softvéru: TMS - Lbase, WMS - Logos
* projektové riadenie, manažovanie projektov
* riešenie problémov v spolupráci s ďalšími manažérmi jednotlivých oddelení
* tvorba mesačných reportov

* služobný mobil, služobný notebook, služobný automobil
*práca v stabilnej spoločnosti so zahraničnou majetkovou účasťou
*ovocie na pracovisku
*kurz nemčiny hradený firmou
*firemné akcie
*stravné lístky v hodnote 4,20€
*školenia potrebné na vykonávanie práce
*finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti a merateľným výsledkom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Min. 3 ročné skúsenosti s projektovým riadením v oblasti logistiky
* Osobnostné predpoklady : organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci
*dosahovanie cieľov a reportov

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3667198  Dátum zverejnenia: 14.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2 000 € v závislosti od skúsenosti