Personalistka - manažérka

Quehenberger Logistics SVK a.s.

Miesto práce
Quehenberger Logsitics SVK a.s., Senec
Termín nástupu
asap
1 300 - 1 500 EUR/mesiac+ bonusový systém (vyplatenie bonusu 1x ročne na základe splnených úloh) výška mzdy je stanovená podľa predchádzajúcich skúseností kandidátky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prax v personalistike nutná
- Príprava pracovnoprávnej dokumentácie
- Spracovávanie mzdových podkladov pre mzdové oddelenie
- Vypracovávanie pravidelných reportov, objednávok, štatistík podľa potrieb nadriadeného
- Príjem a zapisovanie klasickej a elektronickej pošty
- Evidencia služobných vozidiel
- Kopírovanie a skenovanie, zabezpečenie potrebných podpisov na dokumenty
- Prehľad a starostlivosť o firemnú agendu a jej archiváciu
- Spracovávanie dochádzky zamestnancov (v dochádzkovom systéme HUMAN),
- Sledovanie a prideľovanie potrebných školení pre zamestnancov
- Zodpovednosť za pokladňu
- Spolupráca na projektoch vo firme
- Komunikácia s marketingovým oddelením firmy
- Starostlivosť o vývesky a nástenky
- Objednávanie kancelárskych potrieb, reklamných bannerov, návrhy reklám
- Nákup a prideľovanie osobných ochranných pracovných prostriedkov
- Prideľovanie kľúčov, čipových kariet, mobilných telefónov a výpočtovej techniky
- Podpora pri riešení IT problémov – nahlasovanie porúch informačných technológii externej firme a vybavovanie servisných zásahov
- Spolupráca s bezpečnostným technikom
- Nutnosť nemeckého, alebo anglického jazyka (po pripadne aj oba jazyky)
- Stratégia vyhľadávania zamestnancov, pomocou HR marketingu
- Inzerovanie voľných pracovných pozícii
- realizácia výberových konaní
- Nastavenie interných procesov - adaptácia, vzdelávanie, systém hodnotenia
- Prideľovanie čipových kariet, kľúčov, mobilných telefónov a výpočtovej techniky
- Administratívna výpomoc

- občerstvenie/ovocie na pracovisku
- výučba cudzieho jazyka počas pracovnej doby
- stravné lístky v hodnote 4,70 EUR
- flexibilná 8hodinová pracovná doba

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobný pohovor.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikatívna, nekonfliktná a flexibilná osobnosť
• príjemný a zdvorilý prejav, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
• pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
• organizačné zručnosti a multitasking
• samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť a lojalita
• odolnosť voči stresu

Quehenberger Logistics je medzinárodná logistická firma v osobnom vlastníctve s viac ako 3.000 zamestnancami v 20- tich krajinách v strednej a východnej Európe.
Našim zákazníkom ponúkame tie najkvalitnejšie a na mieru šité logistické riešenia v oblasti sieťovej a zmluvnej logistiky. Vďaka silnému rastu a novým podmienkam na trhu hľadáme zamestnancov, ktorí vyčnievajú z radu pre svoje vnímavé a na služby orientované konanie.

Logistika je naše remeslo – a naše nadšenie

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním životopisu ako dotknutá osoba dobrovoľne udeľujem podľa § 13 ods. 1 a § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov prevádzkovateľovi (Quehenberger Logistics a.s.) v rozsahu titul, meno, priezvisko, adresa, dátum narodenia, tel. číslo, emailová adresa, vzdelanie, prax, iné údaje v rozsahu životopisu a motivačného listu, a to na účely zaradenia do evidencie uchádzačov o zamestnanie.
Súhlas udeľujem na dobu 6 mesiacov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním žiadosti na emailovú adresu prevádzkovateľa alebo písomnej žiadosti na adresu sídla prevádzkovateľa.
Podrobnejšie informácie o právach dotknutej osoby a spracúvaní osobných údajov na účely evidencie uchádzačov nájdete na www.quehenberger.com/sk.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3509306  Dátum zverejnenia: 10.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac