Можливість для людей з України

Mid/Senior PHP programátor

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 3 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvéru so sídlom v Bratislave. Od nášho počiatku v roku 2004 je naším prvoradým zameraním spokojnosť a šťastie našich zákazníkov. Aby sme to dosiahli, potrebovali sme správne riešenie, ktoré však v minulosti nebolo dostupné na trhu. Práve preto sme sa rozhodli vymyslieť a vyvinúť si vlastný špičkový softvér zákazníckej starostlivosti, LiveAgent. V súčasnosti LiveAgent, ako platforma na poskytovanie služieb zákazníkom, zabezpečuje tieto potreby vo viac ako 30 000 spoločnostiach po celom svete a pomáha stovkám miliónov ľudí globálne získať odpovede na ich otázky či získať informácie ako vyriešiť problémy. Medzi našich verných zákazníkov, ktorých určite budete poznať, patria okrem iného celosvetovo pôsobiace spoločnosti a organizácie ako napríklad BMW, Forbes, Huawei, Oxford či Yamaha, a z nášho lokálneho trhu sú to firmy ako O2, 4ka, Martinus či portál, na ktorom si práve prezeráš túto pracovnú ponuku. Pridajte sa k nám a pomôžte nám zlepšiť a urýchliť vývoj platformy, pridávanie nových funkcií či vylepšení. Pozrite si bližšie popis práce nižšie a spravte to správne rozhodnutie!

Podstatnou náplňou pracovnej pozície je najmä:
- práca v tíme, ktorý neustále vyvíja nové funkcie, vylepšenia a zároveň sa stará o opravu chýb v produkte
- poskytnutie priestoru a flexibility na to, čomu sa chcete venovať - je na vás či sa zameráte na back-end alebo front-end... Alebo dokonca oboje!
- možnosť plného využitia svojich zručností a vedomostí
- realizácia potenciálu a nápadov od návrhu, vzniku až po finálne nasadenie
- podieľanie sa na vývoji produktov svetového rádu s globálnym využitím

Technológie, s ktorými budete pracovať:
- väčšinou používame PHP na back-ende. Knižnice a frameworky sa používajú podľa potreby. Očakávame len, že sa nebudete báť učiť sa
- ako hlavnú úložnú technológiu používame MariaDB, ale nájdete tu aj Redis, ElasticSearch, AWS S3, DynamoDB…
- menšie časti v Pythone - ak vás omrzí PHP, môžete sa odviazať v Pythone :)
- front-end používa GWT a Javascript s Less, čoskoro však plánujeme prejsť viac na ekosystém Typescript.

Znalosť žiadnej z týchto technológií nie je striktnou požiadavkou, jedinou požiadavkou je byť otvorený učiť sa novým poznatkom.

- flexibilné miesto výkonu práce - buď doma (až 100%) alebo u nás v kancelárskych priestoroch v myHive tower (nákupné centrum Vivo!) - výber je iba na vás
- skutočne flexibilný pracovný čas - sami si vyberiete, kedy chcete pracovať
- príspevok na stravu vo výške 4,5 € plne hradený zamestnávateľom
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom, aby ste boli zdraví a vo fit kondícii
- možnosť priplatenia si sprievodnej karty pre partnera / partnerku či iného člena rodiny
- firemné podujatia a teambuildingy, ako sú večierky, herné večery, turistické výlety, plachtenie, športové podujatia atď.
- firemný gear pozostávajúci z mikín, tričiek, cyklodresov a iných doplnkov
- možnosť čerpať neplatené voľno
- platené voľno aj pre živnostníkov
- bonus 300 EUR pri narodení dieťaťa
- mladý a príjemný kolektív
- možnosť výberu miesta práce - z domu alebo v pokojnom office v Bratislave
- možnosť zúčastniť sa na komunitných udalostiach myHive (grilovanie, herné večierky, tematické večierky alebo športové podujatia)
- parkovacie miesto zadarmo alebo box na odloženie bicykla
- zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo Vivo! Center
- neobmedzená káva v office, aby sa Ti lepšie pracovalo :)

V prípade, že sme Vás zaujali, pošlite nám CV na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Mierne pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý

Čo od vás očakávame:
- ste pokročilí v PHP
- nebojíte sa moderných technológií ako Yarn, NPM aa Composer (poprípade JavaScript)
- vyznáte sa v objektovo-orientovanom PHP programovaní
- ste nadšení z nových technológií
- máte dobrú angličtinu hovorenou a písomnou formou (B1)
- viete používať Git, GitHub a viete pracovať s pull requestmi

Dobré vedieť:
- skúsenosti s modernými PHP aplikáciami, špecifikáciami PSR a PHP Unit
- skúsenosti s moderným vývojom JavaScriptu
- znalosť relačných a/alebo nerelačných databáz, AWS, Docker, atď.
- flexibilita, nezávislosť a schopnosť štruktúrovať si prácu
- tímový duch
- skúsenosti s prácou na diaľku, seba-motiváciou a online komunikáciou
- analytické zmýšľanie a spôsob myslenia práce orientovaný na výstupy a riešenie

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4388475  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac