UX/UI designer

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská softvérová spoločnosť s viac ako 15-ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti tvorby B2B aplikácií a softvéru. Máme globálnu pôsobnosť a vyvíjame dva úspešné SaaS produkty LiveAgent (www.liveagent.com) a Post Affiliate Pro (www.postaffiliatepro.com). Náš softvér pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom.

Naše produkty sa neustále vyvíjajú, pribúdajú nové funkcionality či zlepšenia, ktoré chceme čo najefektívnejšie odkomunikovať (potenciálnym) zákazníkom. Do tímu preto hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý by spolu so zvyškom marketingového tímu plne využil svoje doterajšie znalosti a pomohol našim produktom naďalej rásť.

Podstatnou náplňou Tvojej pracovnej pozície bude najmä:

- grafický návrh našich webstránok a ich grafických elementov
- príprava grafických návrhov pre naše softwarové aplikácie
- podieľanie sa na wireframingu našich webstránok/aplikácií
- príprava a tvorba reklamných kampaní (PPC bannery, bannery na sociálne siete, newsletter dizajn)
- príprava iných grafických materiálov (reklamné predmety, jednoduché infografiky, atď.)

Ako čítaš, nudiť sa rozhodne nebudeš. :) Pracujeme vo Figme (ak pracuješ v Adobe XD alebo v Sketchi, pomôžeme ti sa zorientovať) a snažíme sa navzájom si pomáhať. Pokryjeme ti náklady za licencie na nástroje, ktoré budeš u nás využívať. Vieme ti poskytnúť značný priestor na sebarealizáciu, implementovanie vlastných myšlienok do praxe, či hľadanie best practices, ktoré môžeš hneď vyskúšať na celosvetových produktoch.

- Príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom, aby ste boli zdraví a vo fit kondícii
- Možnosť priplatenia si sprievodnej karty pre partnera / partnerku či iného člena rodiny
- Firemné podujatia a team buildingy, ako sú večierky, herné večery, opekačky, turistické výlety, plachtenie, športové podujatia atď.
- Firemný gear pozostávajúci z mikín, tričiek, cyklodresov a iných doplnkov
- Možnosť čerpať neplatené voľno
- Platené voľno aj pre živnostníkov
- Bonus 300 EUR pri narodení dieťaťa
- Mladý a príjemný kolektív
- Možnosť výberu miesta práce - z domu alebo v pokojnom office v Bratislave
- Možnosť zúčastniť sa na komunitných udalostiach myHive (grilovanie, herné večierky, tematické večierky alebo športové podujatia)
- Parkovacie miesto zadarmo alebo box na odloženie bicykla
- Zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo Vivo! Center
- Neobmedzená káva v office, aby sa Ti lepšie pracovalo :)

V prípade, že sme Ťa zaujali, neváhaj nám poslať svoje CV a portfólio na [email protected]. Portfólio je nevyhnutné pre posúdenie vhodnosti kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Figma - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Mierne pokročilý
Google Analytics - Základy

- existujúce portfólio obsahujúce prvky webov alebo aplikácií
- ovládaš základné grafické nástroje (Figma, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
- ovládaš aspoň na základnej úrovni nástroj Google Analytics
- orientácia v nástroji Google Optimize je plus
- základná znalosť HTML a CSS výhodou
- ovládanie Adobe After Effects, no nie je nevyhnutné
- kreativita schopnosť generovať nápady a dotiahnuť ich
- samostatnosť a proaktívny prístup
- precíznosť, orientácia na detail
- sleduješ trendy v grafickom dizajne a vieš sa nimi inšpirovať pri vlastnej tvorbe
- máš skúsenosti s používaním tímových nástrojov či task management toolov
- dobré komunikačné schopnosti (základ pre úspešnú prácu v tíme)
- entuziazmus a chuť pracovať sú základnými prvkami našej spoločnosti

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4213096  Dátum zverejnenia: 29.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac