PHP programátor

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská softvérová spoločnosť s viac ako 16-ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti tvorby B2B aplikácií a softvéru. Máme globálnu pôsobnosť a vyvíjame dva úspešné SaaS produkty LiveAgent a Post Affiliate Pro. Náš softvér pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom. Je dosť možné, že si sa už s našim produktom stretol, keďže náš software používa aj veľa slovenských firiem, ako napríklad Profesia, Martinus, Gymbeam, ale aj Finančná Správa.

Naše produkty sa neustále vyvíjajú, pribúdajú nové funkcionality či zlepšenia, ktoré chceme čo najefektívnejšie odkomunikovať (potenciálnym) zákazníkom. Hlavným nástrojom, prostredníctvom ktorého všetky zlepšenia komunikujeme a prezentujeme je náš web, ktorý je postavený na WordPresse. Do tímu preto hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý by nám pomohol zlepšiť naše webové stránky spolu s tímom našich front-enďákov.

Nie sme bežná firma. Ponúkame stabilné miesto na sebarealizáciu v spoločnosti, ktorá rastie aj počas pandémie. Fungujeme remote a vážime si tvoj čas, takže nečakaj u nás nezmyselné hovory a porady. Zameriavame sa na konkrétne výstupy a sme veľmi analyticky orientovaní.

Podstatnou náplňou Tvojej pracovnej pozície bude najmä:

- Vývoj komplexných a nových rozšírení / aplikácií, optimalizovaných pre najnáročnejšie webové stránky s veľkou návštevnosťou
- Pomoc s náročnejšími úlohami našim front-enďákom
- Vyhľadávanie a oprava chýb a problémov
- Testovanie kódu, jeho nasadzovanie na staging a do produkcie, ako aj code review

Ako čítaš, nudiť sa rozhodne nebudeš. :) Vieme Ti poskytnúť značný priestor na sebarealizáciu, implementovanie vlastných myšlienok do praxe či hľadanie best practices, ktoré môžeš hneď vyskúšať na celosvetových produktoch. V prípade, že sme Ťa zaujali, neváhaj nám poslať svoje CV na [email protected]

- Práca s veľkým množstvom kvalitných a otvorených technológií, na škále a v profesionálnom tíme
- Príspevok na stravu plne hradený zamestnávateľom
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom, aby ste boli zdraví a vo fit kondícii
- Možnosť priplatenia si sprievodnej karty pre partnera / partnerku či iného člena rodiny
- Firemné podujatia a team buildingy, ako sú večierky, herné večery, opekačky, turistické výlety, plachtenie, športové podujatia atď.
- Firemný gear pozostávajúci z mikín, tričiek, cyklodresov a iných doplnkov
- Možnosť čerpať neplatené voľno
- Platené voľno aj pre živnostníkov
- Bonus 300 EUR pri narodení dieťaťa
- Mladý a príjemný kolektív
- Možnosť výberu miesta práce - z domu alebo v pokojnom office v Bratislave
- Možnosť zúčastniť sa na komunitných udalostiach myHive (grilovanie, herné večierky, tematické večierky alebo športové podujatia)
- Parkovacie miesto zadarmo alebo box na odloženie bicykla
- Zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach vo Vivo! Center
- Neobmedzená káva v office, aby sa Ti lepšie pracovalo :)

V prípade, že sme Ťa zaujali, neváhaj nám poslať svoje CV a referencie na [email protected]. Referencie musia zahŕňať zdrojový kód tvojich riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Pokročilý
HTML5 - Pokročilý
CSS3 - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
WordPress - Základy

- Viacročná prax s vývojom aplikácií a rozšírení je nutná,
- Expertná znalosť PHP,
- Ovládaš JavaScript, jQuery či MySQ,
- V programovaní aplikácií od “piky” sa cítiš ako doma,
- Vieš sa orientovať v GITe, NPM, Gulpe, Webpacku či Composeri
- Komplexné riešenie problémov ti nie je cudzie
- Samostatnosť
- Analytické myslenie a orientácia na výsledky
- Precíznosť, orientácia na detail a schopnosť prioritizovať si úlohy

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4130828  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac