Copywriter

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01. 12. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 700 EUR/mesiac1500+ €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme softvérová spoločnosť s 15-ročnou tradíciou nielen na slovenskom, ale najmä globálnom trhu, ktorá pomáha značkám ako Huawei, BMW, Forbes či Slido s ich zákazníckym servisom. Vyvíjame dva úspešné SaaS produkty, LiveAgent a Post Affiliate Pro a momentálne chceme rozšíriť naše rady v marketingovom tíme o nového kolegu / kolegyňu, ktorý sa bude plne venovať copywritingu v anglickom jazyku.

Písať budeš najmä o témach ako je používanie nástrojov na zlepšenie produktivity v podnikoch a organizáciách, online marketingu či zákazníckom servise.

Podstatnou náplňou Tvojej pracovnej pozície bude najmä:
- Písanie guest blogov, PR článkov a textov pre web v anglickom jazyku
- Vytváranie landing pages, sign up forms a vhodných CTA elementov na stránke
- Tvorba SEO nadpisov podľa plánovanej štruktúry
písanie social media postov ako sú instant articles na FB, LinkedIn postov a MEDIUM postov
- Zabezpečenie prelinkovania nových článkov so starými
- Tvorba interviews so zákazníkmi a vytvorenie case studies alebo iného výstupu - - Pomoc pri tvorbe iného druhu obsahu (video, webinar, audio, obrázky, prezentácie, infografiky, atď.)
- Spolupráca s externými prispievateľmi
- Kontrola gramatiky a štylistiky všetkých článkov
- Vytváranie synergií so zvyškom marketingového tímu

Práce je u nás veľa, nudiť sa rozhodne nebudeš. :) Vieme Ti poskytnúť značný priestor na sebarealizáciu, implementovanie vlastných myšlienok do praxe či hľadanie growth hackov.

- Firemný notebook aj na súkromné účely
- Firemné podujatia
- Firemný gear
- Mladý a príjemný kolektív
- MultiSport karta plne hradená zamestnávateľom
- Zľavy vo vybraných obchodoch a prevádzkach v Polus City Center
- Neobmedzená káva v office, aby sa Vám ľahšie pracovalo :)

Zaujali sme Ťa? Výborne! Pošli nám svoje CVčko na [email protected] spolu s tvojím textom v anglickom jazyku na tému: “Dôležitosť výberu a využitia systému zákaznickej podpory v online eshope”.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, PR

Počet rokov praxe

3

Orientuješ sa v oblasti softvéru, SaaS a online nástrojov
- 3+ roky skúseností s copywritingom
- Angličtinu zvládaš na úrovni C1
- Si kreatívny, nápaditý a zvedavý
- Dokážeš písať pútavé, originálne, no najmä kvalitné články
- Vieš jasne a stručne vyjadrovať svoje myšlienky
- Máš zmysel pre detail
- Si tímový hráč, ktorý je organizovaný a motivujúci
- Máš dobrý time management, si zodpovedný
- Dokážeš myslieť mimo bežných limitov ("thinking out of the box")
- Základy HTML a WordPressu sú výhodou
- Záujem o oblasť zákazníckej podpory či affiliate marketingu je výhodou

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3813251  Dátum zverejnenia: 18.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 700 EUR/mesiac1500+ €