Programátor Java / PHP (junior / senior)

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorska 100/A, Polus Tower 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
na základe schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a programovanie v jazykoch PHP a Java s použitím technológie Google Web Toolkit.

Budeš sa spolupodieľať na vývoji nových verzií LiveAgent-a, ktorý používajú firmy ako Huawei, O2 alebo aj Martinus či Pelikan. Počet našich zákazníkov rastie každý mesiac a s tým prichádzajú aj nové výzvy na škálovanie produktu a optimalizáciu výkonu.

Ďalšie technológie, ktoré používame: Elastic, Github, Kibana, ..

- hardware podľa potreby
- firemný gear (tričká, cyklo dresy, športový gear)
- teambuildingy (jachting v chorvátsku, cyklovýlety Alpy/dolomity, lyžovačky, splavy.. alebo vínne ochutnávky)
- možnosť zásadne ovplyvniť chod a rast firmy (počet naších developerov sa za posledný rok zdvojnásobil)
- flexibilná pracovná doba (Najlepšie sa Ti tvorí v noci? Super, je nás takých viac)
- kvartálne odmeny podľa rastu (kvartálny nárast sa prerozdeluje medzi zamestnancov vo forme bonusov)

Ak Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje CV alebo svoje portfólio na jobs@qualityunit.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MySQL - základy
Java - pokročilý
PHP - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Schopnosť učiť sa (poskytujeme obbrovský priestor na zlepšenie svojich schopností a učenie sa od najlepších)
- Orientácia na výsledok (Momentálne je nás len 40 takže budeš mať obrovský vplyv na to, ako firma ďalej rastie)
- Analytické schopnosti (Hľadáme ľudí, ktorí sa neboja prezentovať svoje nápady a vylepšenia, radi počúvame a implenetujeme nové idey)

LiveAgent je nástroj na zlepšovanie vzťahov so zákazníkmi, používaný firmami na celom svete vrátane BMW, Huawei, Yamaha, Forbes,... Na Slovensku má silnú pozíciu najmä v online a používajú ho firmy ako O2, Martinus, Pelikan, Websupport, Sli.do,.. Firma Quality Unit, ktorá software vyvíja má sídlo v Bratislave a funguje od roku 2004.
Rastieme 2% týždenne a potrebujeme práve Teba, aby si nám pomohol/la rast ešte zvýšiť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Quality Unit, s.r.o.
Vajnorská 100/A
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3040199   Dátum zverejnenia: 9.1.2018