Web Developer (HTML/CSS)

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme web developera na implementáciu grafických návrhov pomocou HTML/CSS, prípadne JavaScript.

Budeš pracovať najmä na implementácii webových stránok, používateľských rozhraní a widgetov v našich web aplikáciách a weboch. Môžeš otestovať vlastné nápady na zlepšenie práce s existujúcou funkcionalitou tak, aby sme dosiahli maximálnu spokojnosť zákazníkov.

- flexibilná pracovná doba
- odmeny podľa výsledkov
- žiadne deadliny
- tímové adrenalínové akcie
- hardware podľa vlastného výberu

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím e-mailom svoj životopis na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Expert
JavaScript - Základy
HTML - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť učiť sa
Orientácia na výsledok
Analytické schopnosti

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2800499  Dátum zverejnenia: 12.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000