Online Growth Marketer

Quality Unit, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorska 100/A, Polus Tower 1, 6.p, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš skúšať nové veci, mať voľnú ruku v marketingových aktivitách a byť súčasťou mladého tímu? Máš už nejaké skúsenosti s online biznisom, rozbehol si alebo si súčasťou nejakého projektu?

U nás ťa čaká:
- návrh a realizácia vlastných marketingových nápadov pre sofvérový produkt
- nastavenie a rozvoj emailovej komunikácie (newsletter)
- aktívna práca so sociálnymi médiami / monitoring
- sledovanie priebežných výsledkov marketingových aktivít
- komunikácia s obchodnými partnermi a distribútormi vo svete
- vstup do sveta growth hackingu, SEO, performance marketingu, SaaS a IT

Hľadáme človeka čo žije online, má silný drive a zameranie na výsledky.

super kolektív, flexibilný pracovný čas, pravidelné firemné výjazdy na lyžovačky, jachtovanie, kiteboarding, cyklotúry, splavovanie riek, kayaking, a podobne

Svoje CV v .PDF formáte pošli na [email protected]. Spolu s CV nám pošli v bodoch 3 idey, ktorými by si zvýšil rast nášho produktu LiveAgent (www.ladesk.com)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Popis práce je všeobecný a je to zámer. Ak si špecialista na PPC a chceš sa ďalej venovať iba PPC, táto pozícia nie je pre Teba.

My hľadáme nadšenca pre Online Marketing, ktorý bude hľadať nové príležitosti pre rast v každom smere (SEO, PPC, Content, UX, Sales, ...).
- Mal by si vedieť prevziať iniciatívu, navrhovať a realizovať nové marketingové kampane/aktivity
- Skúsenosti s online (SaaS, Gaming, iné aplikácie) sú plus
- Čas odpracovať aspoň 20hod/týždeň

Sme slovenská softvérová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2004. Venujeme sa vývoju dvoch celosvetovo využívaných produktov LiveAgent a Post Affiliate Pro. LiveAgent je komplexný nástroj na správu zákazníckej starostlivosti pravidelne oceňovaný poprednými review platformami ako G2, GetApp, TrustPilot a Capterra. Post Affiliate Pro je softvér na vytvorenie a manažovanie affiliate programov a sietí. Medzi našich klientov patria značky a spoločnosti ako BMW, Forbes, Huawei, Univerzita Josha Hopkinsa, Oxford University či Yamaha.

Staň sa súčasťou jednej z mála globálnych SaaS spoločností s čisto slovenskými koreňmi, kde budeš môcť získať nové skúsenosti, pomáhať jej naďalej rásť, podieľať sa na zvyšovaní spokojnosti zákazníkov, a najmä, kde máš stabilnú a istú prácu, pri ktorej sa rozhodne nebudeš nudiť. Naštartuj svoju kariéru v stabilnom a neustále rastúcom B2B segmente, práve s nami!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1567273  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou