Reagujte bez životopisu

Junior Front-end Developer (JavaScript)(Freelance only)

Quality Search XL s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Jr. developera so skúsenosťami s JS., ktorý nám pomôže pri vývoji frontendovej časti na medzinárodných projektoch

Pozícia je vhodná (aj) pre (čerstvých) absolventov VŠ I. / II. stupňa v odbore s IT/ICT

Technické predpoklady
- HTML, CSS, JavaScript

Nice to have
- ES6, TypeScript, React

Nástup ASAP

Ponúkame:
- 1600,00 €  (contract/živnosť/freelance only)
- prácu v skvelom kolektíve a "chill" nálade
- malý Dev Team (3-4 os.)
- zaujímavé projekty, pri ktorých sa môžeš odborne rozvíjať
- flexibilný pracovný čas alebo 9-17
- home office

Z dôvodu vysokého záujmu o túto pozíciu nám prosím pošlite CV aj s portfóliom Vašich projektov na [email protected] . Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/ICT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Základy
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Anglický jazyk na komunikatívnej/neformálnej úrovni medzi kolegami

Quality Search XL is a digital recruitment specialist based in Utrecht, The Netherlands (The HeadQuarters) and Zilina, Slovakia (The Search Centre).

QSXL is an authority in the field of candidate sourcing techniques and connecting companies with potential candidates for vacancies at bachelor's and master's level. We respond to the need of companies to come into contact with passive candidates. With a combination of AI, automation and a human touch, we trace and reach candidates both global and local.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4024956  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac