Jr. Recruiter - Searcher

Quality Search XL s.r.o.

Miesto práce
Žilina - Centrum, okres Žilina
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700 -1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie dát a kandidátov na celom svete prostredníctvom internetových vyhľadávačov a sociálnych sietí (Google, Linkedin, Bing, Facebook, Twitter, atď.)
- Tvorenie vyhľadávacích reťazcov prostredníctvom Boolean logiky (zaškolíme)
- Práca v medzinárodnom prostredí, komunikácia v Anglickom jazyku so zahraničnými kolegami, popr. klientmi na dennej báze
- Možnosť individuálneho rozvíjania sa v dynamickom prostredí

Ponúkame:
- Fix 700€ a mesačné variabilné provízie do výšky 500€
- Miesto práce: Open Office v centre mesta
- Flexibilný čas, Core Hours 9-15, No overtimes, Free weekends
- Stravné lístky 4,20€
- Príjemný kolektív v priateľskej medzinárodnej firme
- Zaujímavé projekty na nadnárodných klientoch

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis a motivačný list v anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie technického zamerania (nielen IT) je veľkou výhodou
- Internet (e-mail, www) – pokročilá znalosť
- Microsoft Office – pokročilá znalosť
- Základné znalosti z programovacích jazykov/databáz sú výhodou
- Analytické a kreatívne schopnosti sú výhodou
- Skúsenosti z oblasti HR/Recruitmentu/medzinárodného prostredia (aj W&T) sú výhodou
- Jedná sa o "sedavú" prácu s dôrazom na technické znalosti a schopnosti v prostredí internetu

Quality Search XL is a digital recruitment specialist based in Utrecht, The Netherlands (The HeadQuarters) and Zilina, Slovakia (The Search Centre).

QSXL is an authority in the field of candidate sourcing techniques and connecting companies with potential candidates for vacancies at bachelor's and master's level. We respond to the need of companies to come into contact with passive candidates. With a combination of AI, automation and a human touch, we trace and reach candidates both global and local.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3190519  Dátum zverejnenia: 27.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 -1200 EUR/mesiac