Obchodný zástupca

QUALITED s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných obchodných zástupcov v oblasti predaja potravín.

Náplň práce:

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov

- budovanie siete nových potencionálnych odberateľov

- udržiavanie obchodných kontaktov a starostlivosť o získaných zákazníkov

- prezentácia spoločnosti a produktov

- zabezpečenie predaja produktov

- uzatváranie zmlúv a administratívne spracovanie objednávok

- vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity

- riešenie reklamácií

- dosahovanie predajných cieľov

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie na základe pracovných výsledkov

- firemné vozidlo, mobilný telefón a notebook

- široký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie obchodného potenciálu

- práca v dynamickom tíme s možnosťou profesionálneho rastu a rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- dobrá komunikácia s ľuďmi(cieľom je uzatvorenie obchodu)

- aktívny prístup, pozitívne myslenie

- dynamickosť, flexibilita

- schopnosť zvládať aj odmietnutia a námietky

- schopnosť samostatne pracovať

- dôslednosť a spoľahlivosť

- priebojnosť, zdravá asertivita

- schopnosť nadviazať a budovať dobré obchodné vzťahy

QUALITED s.r.o. je spoločnosťou zaoberajúcou sa predajom a distribúciou kvalitných potravín pre zariadenia spoločného stravovania. Zároveň sa zaoberáme zabezpečovaním systémov pitného režimu, od dodania výdajných automatov, ovocných nápojových koncentrátov podľa vlastných receptúr až po technický servis. Jesť a piť, zdravo a chutne – QUALITED!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4798517  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac