Elektrotechnik

Quadrant Plastic Composites Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Obsluha automatizovanej výrobnej linky na výrobu kompozitov
* Nastavovanie a obsluha častí tejto linky a dohliadanie na jej správny a nepretržitý chod
* Údržba a oprava elektrických a mechanických zariadení a strojov a zabezpečenie ich plnej funkčnosti v spolupráci s technikmi
* Pripájanie, zapájanie, odpájanie, čistenie elektrických a mechanických zariadení
* Vykonávanie pravidelnej mechanickej a elektrickej kontroly a údržby jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu
* Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických a mechanických zariadeniach
* Vykonávanie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
* Dodržiavanie postupov, smerníc, inštrukcií a predpisov BOZP

Čo Ti ponúkame?
Okrem zaujímavej mesačnej mzdy
- zabezpečené je "domáce" stravovanie a ovocie plne hradené zamestnávateľom
- teplé nápoje (káva, čaj) plne hradené zamestnávateľom
- príspevky pri jubileu, narodení dieťaťa , sobáša atď
- prácu v dobrom kolektíve
- možnosť profesného rastu v ktorom ťa radi podporíme
- ďalšie vzdelávanie a rozvoj

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov pre túto pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár,elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Platná vyhláška §21 alebo §22
USO (vzdelanie elektrotechnické)
Zodpovednosť, Flexibilita,
Základné znalosti na PC
Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Spoločnosť Quadrant Plastic Composites Slovakia s.r.o. je zameraná na výrobu kompozitových častí pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Na Pasienkoch 10
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Rosypalová
E-mail: poslať životopis
ID: 1985904   Dátum zverejnenia: 6.12.2017