Vedúci zmeny

Quadrant Plastic Composites Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 100 Eur + garancia 13.platu + mesačné odmeny a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v nepretržitej prevádzke (4 zmeny)
Organizácia ľudských zdrojov na zmene (6 ľudí)
Organizácia a riadenie obsluhy linky na výrobu plastových kompozitov
Koordinovanie a organizácia jednotlivých činností (výrobné, pomocné, manipulačné)
Školenie výrobných pracovníkov a novo-nastúpených zamestnancov
Prideľovanie zodpovednosti a pracovných úloh spolupracovníkom v tíme podľa firemných plánov a cieľov
Komunikácia a úzka spolupráca s oddelením údržby, logisitky, kvality a ľudských zdrojov
Zodpovednosť za plnenie pracovných úloh
Vedenie porád so svojim tímom a ich usmerňovanie v rámci procesu výroby a pracovného času.
Zodpovedné odovzdávanie a preberanie zmeny, úzka spolupráca a komunikácia s ostatnými vedúcimi zmien
Riešenie problémových situácií, prijímanie nápravných opatrení a hlavne implementácia
Zber a spracovanie dát, podávanie správ vedúcemu výroby
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP vo všetkých výrobných oblastiach vrátane školení zamestnancov
Účasť na projektoch (vývoj, testovanie)
V prípade potreby výpomoc na linke ostatným zamestnancom
Byť súčasťou jedného celku

Čo Ti ponúkame?
Okrem zaujímavej mesačnej mzdy
- zabezpečené je "domáce" stravovanie plne hradené zamestnávateľom
- teplé nápoje (káva, čaj) plne hradené zamestnávateľom
- Ovocný deň
- príspevky pri jubileu, narodení dieťaťa , sobáša atď
- prácu v dobrom kolektíve
- možnosť profesného rastu v ktorom ťa radi podporíme
- ďalšie vzdelávanie a rozvoj

ďakujeme všetkým za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Mechanické, technické sú nevyhnutné
Skúsenosti s obsluhou strojov
PC - užívateľská znalosť
Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
Štruktúrované myslenie, orientované na cieľ a riešenia,
Systematickosť, samostatnosť a zodpovednosť Asertivita, vyjednávacie schopnosti a iniciatívnosť
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni je výhodou
Schopnosť pracovať v tíme, komunikačné a kooperačné zručnosti, zvládanie konfliktov
Stresová odolnosť / flexibilita

Spoločnosť Quadrant Plastic Composites Slovakia s.r.o. je zameraná na výrobu kompozitných častí pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Na Pasienkoch 10
949 01 Nitra
ID: 1849657   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 100 Eur + garancia 13.platu + mesačné odmeny a iné benefity