Logo Mitsubishi Chemical Advanced Materials Composites s.r.o.

Technik

Mitsubishi Chemical Advanced Materials Composites s.r.o.

Miesto práce
Na Pasienkoch 10, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ihneď
1 230 EUR/mesiac1 130€ Základná hrubá mzda/ po zaškolení 1 230 € + mesačný bonus 260€ + príplatky za prácu v noci, za sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas + 13. plat. + mimoriadne odmeny) Strava plne hradená zamestnávateľom (žiadna zrážka zo mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Obsluha a dohliadanie na plynulý chod automatizovanej výrobnej linky na výrobu plastových kompozitov
  • Zabezpečenie prísunu vstupného materiálu do linky
  • Odstraňovanie prípadných porúch linky a vykonávanie pravidelnej údržby linky
  • Sledovanie a vedenie evidencie parametrov výrobku a produkcie
  • Dodržiavanie pravidiel BOZP a OOPP

Tvoj typický deň na pracovnej pozícii bude zahŕňať obsluhu a dohliadanie na výrobnú linku, prípadne odstraňovanie porúch a údržbu linky.

Pracovná doba na pozícii technika je rozvrhnutá na 12 hodinové zmeny - 2 dni denné, 2 dni nočné zmeny a 4 dni voľno.

  • Zabezpečená teplá strava - plne hradená
  • Káva bez poplatku
  • Pravidelný prísun ovocia a vitamínových balíčkov
  • Možnosť masáže priamo na firme
  • Oddychová zóna s biliardom, air-hockeyom a ping pongom
  • Príspevok pri jubileu, narodení dieťaťa, sobáša atď.
  • Rôzne firemné akcie ako je varenie gulášu, gril party, MDD, Vianočný večierok, Mikuláš atď.
  • Možnosť vzdelávania a rastu

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Dôraz je kladený na osobnosť a prístup uchádzača.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

  • Zručnosť s technickými prácami
  • Zodpovednosť za svoju prácu
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Ochota učiť sa nové veci
  • Kreativita a iniciatíva pri riešení problémov

Mitsubishi Chemical Advanced Materials is a leading global manufacturer of high-performance thermoplastic materials in the form of semi-finished products and finished parts. The company has locations in 21 countries and more than 2 800 employees. Mitsubishi Chemical Advanced Materials Composites s.r.o. is based in Nitra manufacturing light reinforced composite materials for automotive industry.
We believe in the power of people with diverse values, viewpoints and expertise. At Mitsubishi Chemical our guiding principle is the wellbeing of people, society and our planet Earth – a philosophy we call KAITEKI. We are committed to creating an inclusive and diverse environment

www.mcam.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Rosypalová
E-mail: poslať životopis
ID: 1029739  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 230 EUR/mesiac