1 000 - 2 000 EUR

Obchodný manažér

QUADRA SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu obchodníkov, ktorý sa bude naplno venovať akvizícii nových klientov a tiež bude udržiavať vzťahy s už existujúcimi klientmi.
Predaj priemyselných tlačiarní (termálne, riadkové, ihličkové, laserové tlačiarne) a spotrebného materiálu k daným zariadeniam
komunikácia s dodavateľmi našej spoločnosti (Printronix, Tally,ZEBRA, Kyocera, OKI...)
prezentácia novej produktovej línie existujúcim klientom (papier, štítky, formuláre, obalový materiál)
aktívne oslovovania a vyhľadávania nových potencionálnych zákazníkov
samostatné spracovávanie obchodných prípadov
vypracovávanie cenových ponúk
komplexná starostlivosť o zákazníka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Minimálne 1000 EUR brutto + provízie. Na osobnom pohovore individuálne zhodnotíme Vašu kvalifikáciu a skúsenosti. Kandidátom s lepšími skúsenosťami, bude prezentovaná adekvátna mzdová ponuka.

služobný automobil
telefón
flexibilný pracovný čas
notebook

Prosíme, aby životopis zasielali iba tí uchádzači, ktorí majú prax v obchode alebo ako obchodný zástupca, obchodný manažér a v predaji produktov.
Ďakujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

ctižiadostivý prístup k práci
dobré komunikačné, vyjednávacia a obchodnícke schopnosti
schopnosť plánovať si vlastný pracovný čas
samostatnosť,predvídavosť a dôslednosť
prax v šoférovaní

Obchodno servisná spoločnosť, zaoberajúca sa predajom priemyselných a kancelárskych tlačových riešení a zariadení pre spracovanie tlačových výstupov. www.quadra.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Galvániho 4
82104 Bratislava

Kontakt

ID: 1890682   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Minimálne 1000 EUR brutto + provízie. Na osobnom pohovore individuálne zhodnotíme Vašu kvalifikáciu a skúsenosti. Kandidátom s lepšími skúsenosťami, bude prezentovaná adekvátna mzdová ponuka.