Kontrola kvality | 9,50 - 11,40€/hod. | Devínska Nová Ves

QSR24h Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,5 - 11,4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v Bratislave hľadáme nových kolegov na nenáročnú prácu kontrolóra kvality s nástupnou hodinovou odmenou 9,50€/hod. Naše dvere sú otvorené každému, kto má chuť profesionálne napredovať a odhodlanie stať sa odborníkom v oblasti kvality. Radi privítame čerstvých absolventov aj skúsených kontrolórov.

Čo budeš robiť ako kontrolór kvality?
- jednoduchá vizuálna kontrola a oprava
- zapisovanie výsledkov kontroly a opravy (aby všetci vedeli, aký je aktuálny stav)

Čo od teba očakávame?
- práca vhodná skôr pre mužov
- 100 % spoľahlivosť od dodržiavania dohodnutého až po samotný výkon tvojich úloh
- flexibilita a mobilita (auto, autobus, vlak, taxi - včasný príchod do práce je nevyhnutný)
- dobrý zrak a zdravotný stav

Čo ponúkame?
- základná sadzba 9,50€/hod.
- sadzba za prácu cez víkend a sviatok 11,40€/hod.
- MultiSport karta
- peniaze načas, zálohové platby, férový prístup a seriózne jednanie
- možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
- podpora pri riešení potrebných dokladov k práci (otvorenie živnosti / s.r.o.)
- certifikát kvality pre najlepších
- možnosť zapožičania firemnej dodávky na osobný účel
- tímové stretnutia

Ak ťa táto príležitosť oslovila a si odhodlaný stať sa členom tímu QSR24h píš na [email protected], 0905 591 027.

Prvé stretnutie môžeme realizovať aj online prostredníctvom Skype, Zoom, Teams, Google Meet, WhatsApp alebo Messenger – podľa toho čo ti vyhovuje.

Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4789444  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.