Kvalitár vo výrobe | CZ - Bezděčín | 2300€

QSR24h Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bezděčín, Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiacSZČO (2300€/mes.) TPP (1700€/mes.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného pracovníka na pozíciu uvoľňovania výroby v zváračskej dielni s 3-zmenným prevádzkovým režimom. Nástup možný najneskôr 01.02.2023. Plat na TPP 40 000 Kč (1700€), na živnosť 54 000 Kč (2300€)

Ak je požadované bývanie, cena bude nižšia o cca. 15 000 Kč (630€)

Ak už máš skúsenosti s kontrolou kvality, si komunikatívny a dá sa na teba na 100% spoľahnúť, radi ťa privítame do tímu.

Čo bude tvojou úlohou?
- uvoľňovanie výroby a kontrola nového typu - 1. kus
- kontrola zváraného materiálu
- trhacie skúšky
- vyhodnocovanie zváraných dielov
- vedenie dokumentácie
- komunikácia s výrobou a údržbou

Čo ponúkame?
- peniaze načas, férový prístup a seriózne jednanie
- možnosť odborného a profesijného rastu

Čo od teba očakávame?
- 100 % spoľahlivosť od dodržiavania dohodnutého až po samotný výkon tvojich úloh

Ak ťa táto príležitosť oslovila a si odhodlaný stať sa členom tímu QSR24h píš na [email protected]

Prvé stretnutie môžeme realizovať aj online prostredníctvom Skype, Zoom, Teams, Google Meet, WhatsApp alebo Messenger – podľa toho čo ti vyhovuje.

Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax v automobilovom priemysle veľkou výhodou.

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4509712  Dátum zverejnenia: 28.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac