HR Recruiter

QSR24h Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacOdplata: 1300 € brutto TPP, v závislosti od dohody možná spolupráca na živnostenský list.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na pozíciu HR Recruiter v oblasti automobilového priemyslu.

Náplň práce:

- Realizácia náborových kampaní na základe potrieb spoločnosti za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií.
- Kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu, selekcia a príjem najvhodnejších kandidátov.
- Vedenie a pravidelná aktualizácia databázy potenciálnych kandidátov.
- Príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi, posudzovanie ich znalostí a schopností.
- Realizácia jednoduchých školení.
- Kontrola spokojnosti pracovníkov, hlásenie stavu spokojnosti manažmentu.
- Účasť na interných stretnutiach k reportovaniu a hodnoteniu aktuálneho stavu v spoločnosti.
- Spolupráca pri nastavovaní systémov odmeňovania a hodnotenia pracovníkov.
- Práca v databáze interného systému.
- Návrh a realizácia inovácií v spoločnosti.

- Zázemie stabilnej spoločnosti.
- Príspevok na stravné lístky.
- Letné a zimné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti.
- Priateľský kolektív
- Tímové stretnutia.
- Príjemná pracovná atmosféra.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]

Ďakujeme za Váš životopis a vážime si Váš záujem. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Obchodný zákonník (výhodou) - Pokročilý
Zákonník práce (výhodou) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť.
- Komunikatívnosť.
- Zodpovedný a pozitívny prístup k práci.
- Analytické a logické myslenie.

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4101815  Dátum zverejnenia: 13.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac