Prijmeme kontrolórov kvality. Možný zárobok 1 000 až 1 500 EUR

QSR24h Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Senica, okres Trnava, okres Nové Zámky, Okres Břeclav, Okres Louny
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1000 až 1 500 EUR, bližšie upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odmeňte sa adekvátne za svoju prácu.

Hlavnou pracovnou náplňou je najmä:
- vizuálna kontrola dielov a sortovanie
- jednoduchšie opravy dielov
- pulírovanie dielov
- možnosť práce so širokou škálou materiálov (plastové diely, kovové diely, sklo, okrasné lišty....)
- mechanické úpravy dielov a súčiastok v automobilovom priemysle.

Miesto výkonu práce je v BA kraji, v Trnave, v Žarnovici, Bánovciach nad Bebravou, Veľkom Mederi, v CZ (Břeclav + Louny), podľa aktuálnych požiadaviek je možnosť práce aj v iných regiónoch.

- bohatý bonusový systém odmeňovania
- príplatky za prácu v noci, počas sviatkov a víkendov
- mesačné odmeny
- polročné odmeny
- profesionálne zaškolenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- komplexná starostlivosť koordinátorov
- možnosť ubytovania podľa potreby
- ponúkame dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected] alebo volajte na doleuvedené číslo.

Ďakujeme za Váš životopis a vážime si Váš záujem. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zrak a zdravotný stav
Vysoká miera flexibility
Manuálna zručnosť
Precíznosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Skúsenosti z automobilového priemyslu veľkou výhodou, nie však podmienkou

Vlastné auto alebo schopnosť dopraviť sa do práce v stanovenom čase JE PODMIENKOU.

QSR24h Slovakia s.r.o. je certifikovaná spoločnosť, ktorá od roku 2006 poskytuje služby zabezpečenia kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3103263  Dátum zverejnenia: 17.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 až 1 500 EUR, bližšie upresnené na osobnom pohovore