Účtovníctvo v Pohode - z domu!

Qres Technologies s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Malacky, okres Senec, okres Púchov, okres Piešťany, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca z domu! - zodpovednosť za kompletné účtovníctvo spoločnosti s organizačnou zložkou v ČR!! - doležité (zodpovednosť za Sloveské účtovníctvo). Po dohode možnosť pridať účtovanie dalších firiem spravovaných spoločnosťou. podľa potreby a časových možností. Dostanete prístup do zavedenej Pohody. Nástup okamžitě, potreba doriešiť otvorené položky loňského roku.

odmena dohodou, možno na fakturu, preferovaná hodinová mzda/odmena

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

samostatnosť, proaktivita, práca s počítačom (doklady naskenované cez server elektronicky)

vývoj a konštrukčné rešenia tlačiarenských zariadení, ostatné

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3289911  Dátum zverejnenia: 19.1.2018