IT helpdesk support

QPP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.500,- EUR + výkonnostná odmena + skúsenosti v danom odbore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov pre online komunikaciu s klientom väčšinou neznalých IT prostredia a občasné výjazdy, podľa požiadaviek nižšie:
• inštalácia, aktualizácia HW/SW, zabezpečenia, správa systémov a sietí, profylaktika
• administrácia mobilných zariadení (Android, iOS)
• správa pracovných staníc (OS Microsoft, MAC OS)
• diagnostika a riešenie technických problémov
• 1.st level support
• riešenie požiadaviek klienta – change management
• riešenie problémov klienta - incident management

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: [email protected] Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších právnych predpisov, súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov na účely a za podmienok uvedených v „Informácie poskytované pri získavaní osobných údajov od dotknutej osoby podľa Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Administrácia LAN/WAN - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Technické znalosti:
• znalosť HW a jeho jednotlivých komponentov
• znalosť Operačných systémov
• znalosť LAN sietí
• práca s PC, MS Office, internet - Expert
• Mac OS - výhodou
• Android, iOS - výhodou
• profesionálna komunikácia s klientom
• dorientovanie sa v IT oblasti
• analýza problémov
• technická zručnosť
• práca remote
• flexibilita

QPP je mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií od roku 2008. Jej kľúčoví ľudia majú mnohoročné skúsenosti a znalosti z profesionálneho pôsobenia v domácom i medzinárodnom prostredí.
Naším poslaním je pomáhať organizáciám pri zvyšovaní efektívnosti a kvality dodávky IT služieb zavedením nových a vylepšením existujúcich procesov a systémov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QPP a.s.
Svätoplukova 12
82108 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 3556054   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.500,- EUR + výkonnostná odmena + skúsenosti v danom odbore