Data Analyst - BI Analyst

QPP a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• participuje na príprave dát a tvorbe reportov v nástrojoch Qlik Sense, MS SQL
• skúsenosti s používaním platformy a nástrojov SQL Server 2012; pokročilé zručnosti skriptu SQL - písanie / upravovanie / riešenie problémov
• aktualizuje a upravuje existujúce skripty
• spracováva údaje, manipuluje s údajmi
• vykonáva overenie systémových dát
• pracuje s dátami zo SAP/BW/SMART
• upravuje existujúce a vytvára nové KPI
• participuje na IT auditoch
• vyvija nástroj pre auditorov na základe požiadaviek
• skúsenosti s navrhovaním vývoja vizualizácií / dashboardu pre business proces

Štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku prosíme zaslať emailom na adresu: personalne@qpp.sk. Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - expert
SAP - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

MySQL - pokročilý

- znalosť SQL
- znalosť Qlik Sense
- znalosť SAP

- otvorený a komunikatívny
- schopnosť efektívne spolupracovať v tíme
- organizačné zručnosti
- analytické a logické myslenie
- dôslednosť, precíznosť, zmysel pre detail
- orientácia na výsledok
- chuť vzdelávať sa
- ochota cestovať (školenia a časť tímu v UK/Londýn)

Pozícia nie je vhodná pre absolventa.

QPP je mladá dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti informačných technológií od roku 2008. Jej kľúčoví ľudia majú mnohoročné skúsenosti a znalosti z profesionálneho pôsobenia v domácom i medzinárodnom prostredí.
Naším poslaním je pomáhať organizáciám pri zvyšovaní efektívnosti a kvality dodávky IT služieb zavedením nových a vylepšením existujúcich procesov a systémov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QPP a.s.
Svätoplukova 12
82108 Bratislava
ID: 3154617   Dátum zverejnenia: 8.8.2017