Konzultant v oblasti integrovaných systémov manažérstva

QM Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
25 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzultant na tejto pozícii poskytuje poradenstvo a podporu v oblasti niektorého zo systémov manažérstva podľa nasledovných medzinárodných ISO noriem (ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 / ISO 13485) prideleným zákazníkov, ktorí buď majú zavedený a certifikovaný systém manažérstva alebo takýto systém ešte nemajú a potrebujú ho zaviesť a následne certifikovať.

Pri poradenstve pre klienta, ktorý už má zavedený a certifikovaný systém manažérstva, vykonáva konzultant najmä tieto činnosti:
- kontrola stavu a úplnosti dokumentácie a návrh prípadných zmien,
- analýza aktuálneho stavu a porovnanie plnenia požiadaviek vybraných ISO noriem,
- návrh a implementácia procesných zmien,
- poradenstvo a účasť na certifikačných / dohľadových / recertifikačných auditoch.

Pri poradenstve pre klienta, ktorý plánuje zaviesť a certifikovať systém manažérstva, vykonáva konzultant najmä tieto činnosti:
- analýza aktuálneho stavu v spoločnosti (procesy, dokumentácia, ....)
- tvorba dokumentácie pre systém manažérstva,
- implementácia systému manažérstva,
- poradenstvo a prípadná účasť na certifikačných / dohľadových / recertifikačných auditoch.

Na uvedenú pracovnú pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má viac ako 6 ročné skúsenosti v oblasti systémov manažérstva a je ochotný cestovať za zákazníkmi v rámci Slovenska.

V prípade záujmu je potrebné uviesť aké ISO normy vie konzultant implementovať a aké školenia absolvoval.

Vedenie spoločnosti poskytne úspešnému uchádzačovi zaškolenie, počas ktorého mu poskytne všetky informácie potrebné pre výkon práce.

- hodinová mzda v závislosti od odpracovaných hodín na pridelenej zákazke
- práca na živnosť, vhodné aj ako práca popri zamestnaní
- práca z domu
- možnosť vzdelávania sa

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosíme o zaslanie životopisu, vrátane informácie, ktoré oblasti systémov manažérstva viete pokryť. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme všetkým záujemcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

10

- samostatnosť pri riešení úloh a implementácii systémov
- príjemné dynamické vystupovanie
- ochota cestovať
- komunikatívnosť (jednanie s ľuďmi)
- kultivovaný slovný prejav
- schopnosť vyjadriť sa
- kultivovaný písomný prejav
- motivovanie ľudí
- osobnostný rozvoj
- organizovanie a plánovanie práce

Spoločnosť QM Slovakia, s.r.o. sa zaoberá implementáciou rôznych systémov manažérstva v zmysle 18-tich ISO noriem a odborným poradenstvom. V roku 2006 sme vytvorili komplexné portfólio produktov zameraných na rozvoj malých a stredných spoločností, ktoré sme v rôznych modifikáciách úspešne implementovali v oblasti výroby a služieb. Našimi zákazníkmi sú firmy rôzneho charakteru a zamerania, najmä z odvetví priemyslu a sluźieb.
ID: 4534264  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 25 EUR/hod.