Logo Qinshift Slovakia s.r.o.

Key Account Manager (oblasť IT & TELCO)

Qinshift Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od Vašich znalostí, skúseností, kvalifikácie a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte za sebou aspoň ročnú skúsenosť s predajom produktov a IT služieb, ideálne v telco alebo banking oblasti? Dokážete sa zamerať na skutočné potreby zákazníka? Viete zrealizovať a pútavo prezentovať ponuky zákazníkom a zároveň si zoberiete na starosť dohľad nad priebehom zákazky?
Alebo – ste Junior a chcete sa stať dobrým Key Account Managerom? U nás máte príležitosť – hľadáme silnú osobnosť, hráča s dobrým ťahom na bránku!

Požadujeme:
• Skúsenosť s predajom produktov a služieb v telco sektore alebo v bankingu - výhodou
•​ Skúsenosť s predajom v IT/Telco firme, skúsenosť s bodyshopmi veľkou výhodou
• Silná orientácia na výsledok
• Obchodné schopnosti, flexibilita a samostatnosť
• Výborné komunikačné, organizačné a prezentačné schopnosti
• Výborná slovenčina + pokročilá angličtina

​• Príjemné pracovné prostredie a stabilné zázemie jednej z najväčších spoločností na vývoj softvéru v rámci EÚ.
​​• Priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami sa stále učiť nové veci a prístupy.
​​• U nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme.
​​• Kvalitné HW aj SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom.
​​• Možnosti zdokonaliť sa v jazykových zručnostiach, sme významným celosvetovým hráčom.
​​• V Qinshift získate vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení, môžete tak posúvať hranice svojich kompetencií.
​​• Ponúkame benefity ako výučbu AJ/NJ/ES, MultiSport kartu, sick days, príspevok na stravné.
​​• Čaká Vás tu množstvo firemných akcií, kancelária v Bratislave s kvalitným vybavením aj pre športovcov a milovníkov jedla a kávy a ďalšie.​​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1+

Počet rokov praxe

1

• Samostatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Flexibilita
• Komunikačné zručnosti

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Szarvasova
Tel.: +421911864489
E-mail: poslať životopis
ID: 4736732  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac