Pricing Specialist SeaFreight

QCS-Quick Cargo Service, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13. plat, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovanie zahraničných partnerov na dennej báze
Tvorba medzinárodných ponúk námornej dopravy
Podpora marketingu a predaja
Komunikácia s medzinárodnými logistickými partnermi
Prieskum trhu
Príprava cenových ponúk
Udržovanie kontaktu s existujúcimi zákazníkmi, agentmi
Možnosť neustáleho profesionálneho rozvoja

Stabilné pracovné miesto v úspešnej, rastúcej a inovatívnej spoločnosti
Platovo výhodné podmienky
13 plat + iné odmeny
Mobilný telefón
Pravidelné interné a externé vzdelávanie a interné školenia
Potenciál pre vyššiu kariéru
Vaše slovo má u nás význam
Teambuildingové akcie, party

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Organizačné schopnosti
Min. 2 roky skúseností v leteckej nákladnej doprave
Tímový hráč
Plynulá angličtina
Počítačové znalosti
Ochota učiť sa nové veci
Zákaznícky orientovaný a proaktívny prístup

With almost 50 years in the market, QCS-Quick Cargo Service is a rapidly expanding owner-managed, Germany headquartered company with almost 300 employees. Air freight and Ocean freight are the organizations two core businesses. QCS enjoys a great reputation and is a member of the Federal Association of Forwarding and Logistics, IATA and FIATA.
Has its own offices in the most important German and European economic regions and now is expanding in additional European countries like Slovakia, Romania and Hungary.
ID: 4485282  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac