Montáž solárnych panelov Nemecko

QControl, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
14 - 19 EUR/hod.Mzda záleží od druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tímová práca na inštalácií solárnych panelov. Pracuje sa v 3 členných skupinkách. Práca pre montážnikov (aj elektrikárov) na montáž konštrukcií a solárnych panelov na projektoch v Nemecku- strechy rodinných domov a budov v Nemecku ( výška 7- 10m). Uprednostňujeme skúsenosti, vlastné auto, vlastné náradie, nemecký hovoriaci.

Ubytovanie zabezpečené
Možnosť dlhodobej spolupráce
Podpora počas vyslania v zahraničí

Ponúkame dlhodobú spoluprácu pre živnostníkov na montáž solárnch panelov. Pracuje sa v 3 členných skupinách, pričom v každej skupine musia byť aspoň 2 s praxou, vlastné auto, vlastné náradie v partií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2022 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Montér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

- Skúsenosti s prácou na montáži solárnych panelov (strechy)
- Vlastné auto
- Vlastné náradie (uhlová brúska, doťahovačka, kľuč na konektory NC4 stačí plastový, lisovacie kliešte na oká a dutinky)
- Zodpovednosť
- Fyzická zdatnosť
- Stavebná nemčina

Slovenská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4313527  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.