IT support specialist

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacod 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna komunikácia s klientom v slovenskom aj anglickom jazyku (nielen technická, ale aj business úroveň)
• príprava a realizácia workshopov a školení o systéme
• cestovanie v rámci školení a workshopov aj mimo SR
• zaznamenávanie zistených chýb a kontrola ich odstránenia
• spolupráca s vedúcimi vývojových tímov a programátormi pri odstraňovaní chýb
• tvorba a spracovanie používateľskej dokumentácie

Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q-čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre. Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy. Preto sa o nás nepíše v novinách ako o dodávateľoch predražených nefunkčných systémov.

• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním.
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj konferencie.
• Podporujeme vzdelávanie a certifikácie – nechceme, aby si stagnoval.
• Jazykové kurzy - verných zamestnancov neváhame poslať speakovať aj na Maltu, okrem toho máme aj kurzy priamo vo firme.
• Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe.
• Obedy v hodnote 4,8 € na deň hradíme v plnej výške.
• Máme množstvo zliav a finančných príspevkov.
• Ponúkame zdravotnú starostlivosť.
• Multisport karta na športovanie je ti k dispozícii po skúšobnej dobe.

Akceptované budú len profesijné životopisy zaslané elektronickou formou vo formáte PDF na adresu [email protected].
Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.
Pre zjednodušenie procesu žiadame uchádzačov, aby svoj životopis poslali len na jednu zo zverejnených pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického alebo IT smeru výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• komunikačné a prezentačné zručnosti (SJ, ENG) , nielen technická, ale aj business úroveň
• schopnosť samostatne pripraviť a zrealizovať workshop/školenie/prezentáciu
• ochota na pár dní vycestovať
• požadovaná úroveň ENG : plynulá slovom aj písmom (úroveň CAE)
• schopnosť naštudovať si legislatívu
• základná znalosť SQL
• schopnosť interpretovať UML a dátové modely
• ochota riešiť v prípade potreby aj mimo pracovného času (noc, víkendy, sviatky)
• flexibilita a odolnosť voči stresu (zmeny v úlohách, termínoch)
• nice to have: písanie automatizovaných testov

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3689448  Dátum zverejnenia: 7.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacod 1500 €