Angular Developer/Teamleader

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacodmeňovanie podľa seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Angular Developera pre rôzne projekty, ktorého hlavnou náplňou práce bude návrh a programovanie komponentov frontendových časti IS s využitím technológií Angular 8, TypeScript, SCSS, CSS3 a SaSS.

Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q-čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre. Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy.

• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním.
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj konferencie.
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme, aby si stagnoval.
• Jazykové kurzy máme aj priamo vo firme.
• Obedy v hodnote 5,10 € na deň hradíme v plnej výške.
• Máme množstvo zliav a finančných príspevkov.
• Ponúkame zdravotnú starostlivosť.
• Multisport karta na športovanie je ti k dispozícii hneď po skúšobnej dobe.
• Posilka a sauna priamo v budove firmy.

Akceptované budú len profesijné životopisy zaslané elektronickou formou vo formáte PDF na adresu [email protected].
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.
Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

TypeScript - Pokročilý
Angular - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Angular 8 - pokročilý (preukázateľné skúsenosti na viac ako 3 projektoch)
• TypeScript - pokročilý
• SCSS - aktívne používanie a znalosť BEM metodiky
• princípy asynchrónneho programovania (observables)

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3679399  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac