Mobile Developer (Flutter)

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 800 EUR/mesiacmzda podľa seniority a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
• Dizajn a programovanie mobilných aplikácií s využitím technológie Flutter

Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q-čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre. Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy.

• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj konferencie
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme, aby si stagnoval
• Jazykové kurzy priamo vo firme
• Obedy v hodnote 5,10 € na deň hradíme v plnej výške
• Máme množstvo zliav a finančných príspevkov
• Ponúkame zdravotnú starostlivosť
• Multisport karta na športovanie je ti k dispozícii po skúšobnej dobe

Ak ťa naša inzerovaná pozícia oslovila, neváhaj nám zaslať životopis na [email protected].
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Flutter - Pokročilý
Dart (programming language) - Pokročilý
Swift - Základy
Kotlin - Základy
Apple iOS - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Praktická skúsenosť s programovaním mobilných aplikácií
• Dart (programovací jazyk pre Flutter)
• Flutter (poznať framework, komponenty, …)
• State management - Provider, BLoC, GetIt, Streams
• Swift / Kotlin - stačia základy
• Android Studio / VS Code / Xcode
• Znalosť Unit / UI testov vo Flutter
• Skúsenosti z návrhom architektúry veľkých projektov
• Práca s databázou
• Práca s REST API

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3676015  Dátum zverejnenia: 12.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac