Java/Spring developer do Nitry - lebo za dobrou prácu netreba cestovať do Bratislavy

QBSW, a.s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, ale počkáme na teba
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600€ mesačne, podľa seniority a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvojou úlohou bude programovať a programovať
• V čom? - Java, Camunda, CDI , Spring, Weld, Wicket, JPA/Hibernate, SQL(PostgreSQL)
• Znalosť Jenkins alebo Bamboo je výhodou.

• Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q-čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre.
• Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy. Preto sa o nás nepíše v novinách, ako o dodávateľoch predražených nefunkčných systémov.
• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním .
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj konferencie.
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme, aby si stagnoval.
• Jazykové kurzy - verných zamestnancov neváhame poslať speakovať aj na Maltu, okrem toho máme aj kurzy priamo vo firme.
• Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe.
• Obedy v hodnote 4,8 € na deň hradíme v plnej výške.
• Máme množstvo zľiav a finančných príspevkov.
• Ponúkame zdravotnú starostlivosť.
• Multisport karta na športovanie je ti k dispozícii po skúšobnej dobe.

Ak ťa naša inzerovaná pozícia oslovila, neváhaj nám zaslať životopis na [email protected].
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Znalosti a skúsenosti s technológiami Wicket, Spring
• Znalosť objektovo orientovaných metodík vývoja informačných systémov
• Znalosti a skúsenosti s mapovacími nástrojmi JPA/Hibernate
• znalosti a skúsenosti s vývojom JEE komponentov
• znalosti a skúsenosti s HTML a JavaSkript
• znalosti a skúsenosti s CSS, XML, SQL
• znalosť Jenkins alebo Bamboo je výhodou.

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3610010  Dátum zverejnenia: 27.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600€ mesačne, podľa seniority a schopností uchádzača