Tester pre manuálne testovanie pre naše Q. v Bratislave. Tak už neváhaj a pridaj sa!

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, ale radi na teba počkáme
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1.100€/ mesačne podľa seniority a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:

• Tvorba testovacích scenárov
• Implementácia, vykonávanie a zaznamenávanie testov
• Nastavovanie testovacieho prostredia
• Príprava a získavanie testovacích dát
• Komunikácia s vývojovým tímom
• Reportovanie bugov a chýb
• Sledovanie a spracovávanie defektov a incidentov
• Vyhodnocovanie a dokumentovanie výsledkov testov

• Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q-čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre.
• Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy. Preto sa o nás nepíše v novinách, ako o dodávateľoch predražených nefunkčných systémov.
• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním.
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj certifikáty.
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme, aby si stagnoval.
• Jazykové kurzy - verných zamestnancov neváhame poslať speakovať aj na Maltu, okrem toho máme kurzy priamo vo firme.
• Onboarding bonus vo výške 1.000 € po skúšobnej dobe .
• Obedy v hodnote 4,8 € na deň hradíme v plnej výške.
• Máme množstvo zliav a finančných príspevkov.
• Zdravotná starostlivosť.
• Multisportka a ďalšie športoviská.

Ak ťa naša inzerovaná pozícia oslovila, neváhaj nám zaslať životopis na [email protected]
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Minimálne ročná prax v oblasti testovania je podmienkou.
• Základná znalosť jazyka SQL je vyhoda
• Skúsenosti s používaním trackovacích/dokumentačných nástrojov (napr. JIRA, Confluence)
• Schopnosť rýchleho učenia sa
• Logické myslenie
• Spoľahlivosť, presnosť, vytrvalosť, flexibilita
• Pozícia je vhodná aj pre absolventa so skúsenosťami

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 18. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2

Kontakt

ID: 3577957   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1.100€/ mesačne podľa seniority a schopností uchádzača.