IT projektový manažér

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, ale radi na teba počkáme
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1800 € podľa seniority a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme IT projektového manažéra, ktorý bude oporou tímu developerov a zároveň aj klientovi. Pokiaľ Ťa baví práca s najnovšími technológiami, organizovanie tímov a práca s ľuďmi, radi sa s Tebou stretneme.

Tvojou úlohou bude
• Celé projektové plánovanie a riadenie stredne veľkého IT projektu.
• Budeš zodpovedný za dodávku projektu v plánovanom čase a v rozsahu plánovaných finančných prostriedkov.
• Zastrešíš si riadenie zmien na projekte .
• Nevyhnutne bude aj reportovanie stavu projektu.

• Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre.
• Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy. Preto sa o nás nepíše v novinách, ako o dodávateľoch predražených nefunkčných systémov.
• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním .
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj konferencie.
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme aby si stagnoval
• Jazykové kurzy - Verných zamestnancov neváhame poslať speakovať aj na Maltu, okrem toho máme aj kurzy priamo vo firme
• Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe
• Obedy v hodnote 4,5 na deň hradíme v plnej výške
• Máme množstvo zľav a finančných príspevkov
• Zdravotná starostlivoť
• Multisportka a ďalšie športoviská

Ak ťa naša inzerovaná pozícia oslovila, neváhaj nám zaslať životopis na praca@qbsw.sk.
Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

• Potrebujeme aby si mal aspoň 2 ročné skúsenosti s riadením IT projektov zameraných na softvérový vývoj.
• Výborné komunikačné schopnosti aj v angličtine.
• Si flexibilný, otvorený novým výzvam s orientáciou na cieľ.
• Máš veľmi dobré vyjednávacie a sociálne zručnosti.
• Certifikáty sú fajn ale nie nutnosť. Vieš si ich dorobiť aj u nás.

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 18. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2
ID: 3447976   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 € podľa seniority a schopností uchádzača