IT Tester - nástup ihneď

QBSW, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, uz včera bolo neskoro
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000€ brutto/ mesačne - podľa seniority a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• manuálne testovanie softvérových aplikácií na základe testovacích scenárov
• zaznamenávanie zistených chýb a kontrola ich odstránenia
• spolupráca s vedúcimi vývojových tímov a programátormi pri odstraňovaní chýb
• navrhovanie a spracovanie testovacích scenárov
• tvorba a spracovanie používateľskej dokumentácie

Dajme pokoj formulkám o mladých a dynamických kolektívoch, v Q čku ideš do tímu, v ktorom je ti skrátka dobre.
• Naším krédom sú kvalitné aplikácie a systémy. Preto sa o nás nepíše v novinách, ako o dodávateľoch predražených nefunkčných systémov.
• Nemáme problém s adekvátnym odmeňovaním .
• Preplatíme ti odbornú literatúru, online kurzy, aj certifikáty.
• Podporujeme vzdelávania a certifikácie – nechceme aby si stagnoval.
• Jazykové kurzy - Verných zamestnancov neváhame poslať speakovať aj na Maltu, okrem toho máme aj kurzy priamo vo firme.
• Onboarding bonus vo výške 1000 € po skúšobnej dobe .
• Obedy v hodnote 4,5 na deň hradíme v plnej výške.
• Máme množstvo zľav a finančných príspevkov.
• Zdravotná starostlivoť.
• Multisportka a ďalšie športoviská.

• Pozícia je vhodná aj pre absolventa, v prípade že má relevatné skúsenosti popri štúdiu.
• Akceptované budú len profesijné životopisy zaslané elektronickou formou vo formáte PDF na adresu [email protected]
• Na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači.
• Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• skúsenosť s testovaním Web aplikácií aspoň 1 rok
• výborná znalosť práce s aplikáciami balíka MS Office
• základná znalosť jazyka SQL
• Anglicky jazyk a pokročilej úrovni
• znalosti z programovania (Java, Oracle) výhodou
• schopnosť rýchleho učenia sa
• logické myslenie
• spoľahlivosť, presnosť, vytrvalosť, flexibilita

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 18. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2
ID: 3391102   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000€ brutto/ mesačne - podľa seniority a schopností uchádzača