TeamLeader/TechLead (JavaScript Developer) - Nástupný bonus 2000 € !!!

QBSW, a.s.

Miesto práce
Prievozská 6, 821 09 Bratislava 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
3000 € a viac, podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- skúsený developer (FrontEnd) v JavaScripte (min. 4 roky) v kombinácii s Angular(Angular 2 a vyššie - min. 2 roky)!
- skúsenosti s vedením tímov, zároveň by kandidát mal byť schopný ponúkať riešenia,
čiastocne aj ako konzultant, architekt
- musí mať skúsenosti v Scrum, certifikát nie je podmienkou
- výborná angličtina, komunikácia s klientom

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- motivujúce platové ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie, vzdelávania, kariérneho rastu
- prepracovaný systém benefitov

Akceptované budú len profesijné životopisy zaslané elektronickou formou vo formáte PDF na adresu [email protected].
Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.
Spoločnosť si vyhradzuje právo neodpovedať na zaslané životopisy.
Pre zjednodušenie procesu žiadame uchádzačov, aby svoj životopis poslali len na jednu zo zverejnených pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Angular - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s JS – min 4 roky
- skúsenosti s Angular 2 a vyššie – min 2 roky
- skúsenosti s best practices v JavaScripte
- komunikácia v angličtine nevyhnutná
- skúsenosť s vedením tímu
- vynikajúce komunikačné zručnosti, prozákazníka
orientácia

V QBSW už 20 rokov vyvíjame kvalitné appky a inovatívne softvérové riešenia pre rôzne trhové segmenty. Tím Q-čka tvoria profesionáli, ktorí pracujú s tými najnovšími technológiami v štyroch slovenských mestách – Bratislave, Nitre, Žiline a Banskej Bystrici. Pozri si naše voľné pracovné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3309313  Dátum zverejnenia: 13.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 € a viac, podľa skúseností kandidáta