React Native Developer - Nástupný bonus 1000 €

QBSW, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
platové podmienky zodpovedajúce schopnostiam uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a programovanie mobilných aplikácií prostredníctvom React Native
Implementácia automatizovaných testov mobilnej aplikácie
Implementácie rozsiahlych informačných systémov pre významné spoločnosti s použitím najmodernejších technológií a postupov

• mladý, dynamický kolektív
• absolvovanie školení v technológiách využívaných v spoločnosti
• vynikajúca pracovná príležitosť a možnosť získať praktické skúsenosti v etablovanom softvérovom dome
• prepracovaný systém benefitov - športové aktivity, celofiremné akcie, možnosť jazykového vzdelávania a pod.
• nástupný bonus 1000 € po skúšobnej dobe

Prosíme zaslať štrukturovaný životopis na emailovú adresu: praca@qbsw.sk.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť objektovo orientovaných metodík vývoja informačných systémov.
Vynikajúca znalosť programovacieho jazyka JavaScript.
Znalosť HTML, CSS, JSON, XML, SQL.
Návrhárske skúsenosti z oblasti integrácie prostredníctvom REST webových služieb.
Komunikatívnosť a zodpovednosť.

Sme softvérový dom – QBSW, a.s. Názov našej spoločnosti pochádza z anglického „Quality Business Software“, čo symbolizuje naše zameranie. Už 16. rok sa zaoberáme vývojom IT aplikácií podľa požiadaviek našich zákazníkov. Dodávame komplexné riešenia v oblasti analýzy, návrhu, tvorby a integrácie informačných systémov. Portfólio našich služieb zahŕňa vývoj softvérových riešení na mieru, dodávky informačných systémov pre riadenie verejných a podnikových financií, vývoj mobilných a internetových aplikácií a IT consulting & outsourcing.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

QBSW, a.s.
Prievozská 6
821 09 Bratislava 2

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lucia Václaveková
Tel.: 0258100310
E-mail: poslať životopis
ID: 3284903   Dátum zverejnenia: 12.1.2018